Wielkie poruszenie na gali Polsatu. Piosenkarka miała wypadek, była sensacją na czerwonym dywanie

Wielkie poruszenie na gali Polsatu. Piosenkarka miała wypadek, była sensacją na czerwonym dywanie

Polsat już wkrótce wejdzie w falę realizacji jednego z największych medialnych wydarzeń roku. Tymczasem jednak z celebrytek, która miała uświetnić swoją obecnością to wydarzenie, wzbudziła ogromne poruszenie, gdy pojawiła się na gali. Miała bardzo nieprzyjemny wypadek.

Polsat zorganizuje w najbliższym czasie wydarzenie, które co roku regularnie cieszy się gigantyczną popularnością. Już od 24 do 26 maja widzowie bawić się będą mogli podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019, na którym zgromadzi się wielu artystów z całej Polski. Wydarzenie to wiąże się przede wszystkim z występami najbardziej znanych zespołów muzycznych w kraju, jednak przewidziane jest także wiele innych atrakcji.

Jedną z osób, które zadeklarowały swój udział w tym przedsięwzięciu jest Marta Gałuszewska - laureatka programu TVP "The Voice of Poland" z 2017 roku. Występ w Telewizji Polskiej był dla niej momentem przełomowym w karierze muzycznej i dziś zna ją i czeka na jej koncert tysiące ludzi. Młoda wokalistka wzbudziła ponadto wielkie poruszenie, gdy pojawiła się na gali Polsatu poświęconej zbliżającemu się festiwalowi. Wstrząsnęła wszystkimi obecnymi, okazało się bowiem, że miała wypadek. 

Polsat zorganizował galę. Jedna z celebrytek zaskoczyła wszystkich

Pomimo niezwykłej kreacji wielu celebrytek, które pojawiły się na gali, to właśnie Marta Gałuszewska wzbudziła największe zainteresowanie mediów. Związane to było ze stanem jej nogi. Wokalistka poruszała się o kulach, a prawa nogę miała usztywnioną. Niestety na pytania dotyczące jej stanu, nie chciała jednoznacznie odpowiadać. Wiadomo natomiast, że ta kontuzja to efekt jej wycieczki ze znajomymi do Londynu. Najprawdopodobniej trzy tygodnie temu skręciła kostkę.

- Zupełnie nie wiem o co ta panika, przecież nawet nie jestem do końca połamana... przywiozłam tylko kilka nieplanowanych souvenirów z Londynu (w tym miejscu bardzo dziękuję osobom otagowanym na zdjęciu za pomoc w ogarnięciu tej sytuacji). Tak, w końcu koniec wojaży (na ten moment), robota wre - napisała na swoim Instagramie piosenkarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niektórzy bardziej zaangażowani fani pisali, że jest im bardzo przykro z powodu jej urazu. Pojawiały się także niepewne głosy zastanawiające się, czy w związku z tym wokalistka będzie  w stanie wystąpić na festiwalu. Oficjalnego zaprzeczenia nie było, tak więc wszyscy fani Marty Gałuszewskiej prawdopodobnie mogą spokojnie czekać na koncert. Ich idolka pojawi się na organizowanym w ostatni weekend maja wydarzeniu, na którym spotkać będzie również mnóstwo innych znanych postaci z polskiego show-biznesu. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zupełnie nie wiem o co ta panika, przecież nawet nie jestem do końca połamana.. przywiozłam tylko kilka nieplanowanych souvenirów z Londynu 🤷🏼‍♀️ (w tym miejscu bardzo dziękuję osobom otagowanym na zdjęciu za pomoc w ogarnięciu tej sytuacji 👑) Tak, w końcu koniec wojaży (na ten moment), robota wre. A Wy jak żyjecie? 😇 __________ Why are you stressing so much, I didn’t even break it all the way through 🤷🏼‍♀️ just brought home a few unexpected souvenirs lmao. (here I’d like to thank tagged people for helping me deal with that situation, I appreciate big time 👑) Yup, I’m done with my voyages (for the time being), we got work to do, mate. How have you been? 😇 . #pinkthebeat #VIPink #marthsia #london #underground #westminster #uhoh #shebroke #and #broke #lol

Post udostępniony przez Marta Gałuszewska (@mgaluszewska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News