Polsat ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji, które od czasu do czasu potrafią popularnością przebić te realizowane przez TVN. W ostatnim czasie pierwsza ze stacji w sieci opublikowała zwiastun nowej części swojego programu. Bardzo spodobał się widzom!

Po raz kolejny telewizja Polsat pokazała, według internautów, że umie trafić w gusta swoich odbiorców. W ostatnim czasie w sieci pojawił się zwiastun nowej serii „Taniec z Gwiazdami”, czyli programu, który dla telewizji Polsat potrafi wygenerować całkiem spore sumy. Nic dziwnego – w końcu każdy odcinek w 2018 roku przed telewizory przyciągał średnio aż trzy miliony widzów.

Nowy zwiastun „Taniec z Gwiazdami”

Na Instagramie pojawił się pierwszy, oficjalny zwiastun nowej części „Taniec z Gwiazdami”, której to pierwsze odcinki mają pojawić się już w marcu tego roku.

Umieszczenie zapowiedzi na social mediach całkowicie zaskoczyło internautów. Jest to przecież nowatorskie podejście. Stacja Polsat tym samym pokazała, że idzie z duchem czasu i nie boi się promować swoich programów w zupełnie nowej przestrzeni.

Pod materiałem można znaleźć ciekawe opinie użytkowników. Wszystko wskazuje na to, że zwiastun trafił w ich gusta i być może wpłynie ostatecznie na oglądalność.

– Świetny! Chciałbym zobaczyć też zwiastun podobny jak był 2 lata temu gdzie wystąpiły wszystkie pary – mężczyzna dzieli się z internautami.

– Ależ oczywiście, że będzie zwiastun ze wszystkimi parami! #comingsoon – odpowiadają twórcy „Tańca z gwiazdami”.

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Największa gwiazda disco polo pomogła gwieździe Kiepskich. Potem wyrzekła się swojego gatunku

– No to już zacieram ręce i czekam z niecierpliwością! Logo na końcu spotu najlepsze ze wszystkich edycji! – stwierdza podekscytowany użytkownik.

Niektórzy porównują zwiastun „Tańca z gwiazdami” i wiosenną ramówkę TVN, która od jakiegoś czasu promuje produkcje realizowane przez stację. Internauci żałują, że twórcy nie poszli w stronę social mediów, co również mogłoby okazać się hitem.

Nowe pary zaskakują!

To, kto wystąpi w kolejnych programach, zawsze przez długi czas pozostaje tajemnicą dla widzów. Są oni więc zawsze zaskoczeni, gdy Polsat oficjalnie podaje listę par. Tak było też i tym razem. Wśród uczestników mają bowiem pojawić między innymi gwiazdy znane głównie z działalności internetowej.

Widzów zadziwiło na przykład zaproszenie do programu Gimpera – popularnego „youtubera”, który popularność zawdzięcza głównie właśnie tej platformie (obecnie na swoim głównym kanale ma aż 1,6 mln subskrybentów).

Równie ciekawe jest uczestnictwo Justyny Żyły, czyli byłej żony Piotra Żyły – znanego i kontrowersyjnego skoczka narciarskiego, z którym rozstała się – o czym głośno słychać było w tabloidach.

Ciekawym urozmaiceniem może być również wystąpienie „Qczaja”, czyli trenera-górala, który wsławił się swoimi wyjątkowo komicznymi przemowami motywacyjnymi skierowanymi głównie do kobiet, które pokochały jego twórczość i chętnie korzystają z jego wskazówek. Poza tym w programie zobaczymy między innymi: Agnieszkę Radwańską czy „Czadomana”.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali…
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Agnieszka Radwańska na Tańcu z Gwiazdami nie zarobi złotówki. Powód jest niesamowity
  4. Agata Duda prosiła papieża Franciszka o modlitwę. Polały się łzy
  5. Znamy już pełen skład Tańca z Gwiazdami. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

 

Straszne choroby zniszczyły życie gwiazd TVN. Ich wstrząsające wyznania

Źródło: Jastrząb Post