Nagranie w sieci. Tak Polsat pokonał TVN

Nagranie w sieci. Tak Polsat pokonał TVN Źródło: Screenshot z Youtube - Polsat

Polsat ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji, które od czasu do czasu potrafią popularnością przebić te realizowane przez TVN. W ostatnim czasie pierwsza ze stacji w sieci opublikowała zwiastun nowej części swojego programu. Bardzo spodobał się widzom!

Po raz kolejny telewizja Polsat pokazała, według internautów, że umie trafić w gusta swoich odbiorców. W ostatnim czasie w sieci pojawił się zwiastun nowej serii "Taniec z Gwiazdami", czyli programu, który dla telewizji Polsat potrafi wygenerować całkiem spore sumy. Nic dziwnego - w końcu każdy odcinek w 2018 roku przed telewizory przyciągał średnio aż trzy miliony widzów.

Nowy zwiastun "Taniec z Gwiazdami"

Na Instagramie pojawił się pierwszy, oficjalny zwiastun nowej części "Taniec z Gwiazdami", której to pierwsze odcinki mają pojawić się już w marcu tego roku. Umieszczenie zapowiedzi na social mediach całkowicie zaskoczyło internautów. Jest to przecież nowatorskie podejście. Stacja Polsat tym samym pokazała, że nie boi się promować swoich programów w zupełnie nowej przestrzeni ukierunkowanej na młodzież. Pod materiałem można znaleźć ciekawe opinie użytkowników. Wszystko wskazuje na to, że zwiastun trafił w ich gusta i być może wpłynie ostatecznie na oglądalność. - Świetny! Chciałbym zobaczyć też zwiastun podobny jak był 2 lata temu gdzie wystąpiły wszystkie pary - mężczyzna dzieli się z internautami. - Ależ oczywiście, że będzie zwiastun ze wszystkimi parami! #comingsoon - odpowiadają twórcy "Tańca z gwiazdami". DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

- No to już zacieram ręce i czekam z niecierpliwością! Logo na końcu spotu najlepsze ze wszystkich edycji! - stwierdza podekscytowany użytkownik. Niektórzy porównują zwiastun "Tańca z gwiazdami" i wiosenną ramówkę TVN, która od jakiegoś czasu promuje produkcje realizowane przez stację. Internauci żałują, że twórcy nie poszli w stronę social mediów, co również mogłoby okazać się hitem.

Nowe pary zaskakują!

To, kto wystąpi w kolejnych programach, zawsze przez długi czas pozostaje tajemnicą dla widzów. Są oni więc zawsze zaskoczeni, gdy Polsat oficjalnie podaje listę par. Tak było też i tym razem. Wśród uczestników mają bowiem pojawić między innymi gwiazdy znane głównie z działalności internetowej. Widzów zadziwiło na przykład zaproszenie do programu Gimpera - popularnego "youtubera", który popularność zawdzięcza głównie właśnie tej platformie (obecnie na swoim głównym kanale ma aż 1,6 mln subskrybentów). Równie ciekawe jest uczestnictwo Justyny Żyły, czyli byłej żony Piotra Żyły - znanego i kontrowersyjnego skoczka narciarskiego, z którym rozstała się - o czym głośno słychać było w tabloidach. Ciekawym urozmaiceniem może być również wystąpienie "Qczaja", czyli trenera-górala, który wsławił się swoimi wyjątkowo komicznymi przemowami motywacyjnymi skierowanymi głównie do kobiet, które pokochały jego twórczość i chętnie korzystają z jego wskazówek. Poza tym w programie zobaczymy między innymi: Agnieszkę Radwańską czy "Czadomana". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Agnieszka Radwańska na Tańcu z Gwiazdami nie zarobi złotówki. Powód jest niesamowity
  4. Agata Duda prosiła papieża Franciszka o modlitwę. Polały się łzy
  5. Znamy już pełen skład Tańca z Gwiazdami. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

   

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł