Podstępna choroba dręczy młodą gwiazdę Polsatu. Walczy z nią codziennie

Podstępna choroba dręczy młodą gwiazdę Polsatu. Walczy z nią codziennie Źródło: screen youtube.com/Pudelektv

Polsat jest jedną z największych telewizji w Polsce. Stacja wypromowała wiele gwiazd, a jedną z nich jest bez wątpienia Aneta Zając, która codziennie musi się zmagać z podstępną chorobą.

Polsat jest telewizją, którą codziennie oglądają miliony Polaków. Wśród pracowników stacji bez problemu można znaleźć wiele gwiazd, które stanowią prawdziwą czołówkę show-biznesu w Polsce. Aneta Zając, znana między innymi ze swojej roli w serialu "Pierwsza miłość", bez wątpienia zalicza się do tej grupy. Celebrytka często pojawia się na imprezach, przez co wiele osób mogło zauważyć zmianę w jej wyglądzie.

Gwiazda telewizji Polsat zmaga się chorobą

Aktorka pojawiła się ostatnio na otwarciu jednego ze sklepów z dziecięcą odzieżą. Pierwszym, co rzuciło się wszystkim w oczy, była oczywiście jej wspaniała stylizacja oraz zaokrąglona figura, którą starała się zamaskować ubraniami. Część osób zapewne stwierdziło, że jest to rezultat nieodpowiedniego stylu życia, który dał o sobie znać. Jednak prawda jest zupełnie inna. Aktorka na co dzień musi zmagać się z chorobą, która towarzyszyć jej będzie zapewne do końca życia. Aneta Zając jest pod ciągłą kontrolą lekarską z powodu chorej tarczycy. Aktorka każdego dnia musi przyjmować leki hormonalne, które rzutują również na jej wygląd. Niestety, takie leczenie jest nieuniknione, jeżeli chcemy zapobiec skutkom choroby, które mogą mieć wpływ na nasz cały organizm.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety niedoczynność tarczycy bardzo często jest chorobą nieuleczalną, przez co leczenie trwa do końca życia chorego. Leki mogą jedynie spowalniać jej rozwój i hamować skutki, jednak samej przyczyny nie są w stanie usunąć. Dodatkowo dawki leków muszą być ściśle kontrolowane, ponieważ co jakiś czas mogą wymagać zwiększenia. Niestety, młoda gwiazda telewizji Polsat, podobnie jak wiele jej koleżanek, do końca swojego życia będzie musiała uważać na swoje zdrowie oraz pozostawać pod kontrolą lekarzy.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Chodzi o samobójstwo
  2. Pamiętacie Nel z W pustyni i w puszczy? Dziś wygląda zjawiskowo
  3. Zapomniana gwiazda Dzień Dobry TVN powróciła. Widzowie zaskoczeni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News