Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej

Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej Źródło: pikio.pl

Polsat podał tragiczne informacje. Na Podlasiu doszło do tragicznych zdarzeń, które zakończyły życie jednego z uczestników wyjątkowo przerażającego wypadku samochodowego. Wszystko przez nieuwagę kierującego, który nie zauważył, co jest na lewym pasie. Na miejscu tragedii wciąż pracuje policja.

Polsat z samego rana zasmucił swoich widzów. Około godziny 5 rano na jednej z najczęściej uczęszczanych dróg w województwie podlaskim doszło do kraksy, która zakończyła życie jednego z uczestników ruchu. Ten wypadek pokazuje, jak ważna jest uwaga na drodze, i jak tragiczne konsekwencje może mieć nieuwaga.

Polsat informuje. Straszny wypadek zakończył życie kierowcy

Do omawianego zdarzenia doszło około godziny 5 rano na drodze krajowej numer 19 w miejscowości Piliki. Jedna z najpopularniejszych dróg województwa podlaskiego była dzisiejszego poranka sceną wielkiej tragedii, spowodowanej brakiem uwagi jednego z kierujących pojazdem, który całkowicie nie zauważył, co dzieje się na lewym pasie jezdni.

Ford, prowadzony przez kierowcę przemieszczającego się drogą z dużą prędkością, chciał zjechać na lewy pas jezdni. Na samochód czekała śmiertelna pułapka w postaci rozpędzonego tira, który staranował doszczętnie auto, zabijając na miejscu prowadzącego amerykański pojazd. Zgliszcza samochodu są przerażające i pokazują, z jaką siłą musiał uderzyć pojazd w starciu z o wiele większym tirem. Mimo szybkiej reakcji służb śmierć nierozważnego kierującego była całkowicie nieunikniona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja pracuje na miejscu wypadku

Mimo tego, że od wypadku minęło już kilka godzin, to jego skutki są opłakane. Jedna z głównych arterii województwa została całkowicie zablokowana przez szczątki samochodu osobowego marki Ford i zniszczonego w wypadku tira. Policja nadal pracuje na miejscu zdarzenia i próbuje ustalić, co spowodowało gwałtowny manewr samochodu oraz czemu kierujący pojazdem mężczyzna nie zauważył nadjeżdżającego z dużą prędkością tira. Jak na razie droga jest zablokowana, a przedstawiciele służb poprowadzili objazd przez miejscowość Kleszczele.

- Do zderzenia doszło w środę ok. godz. 5:40. - Kierujący samochodem fordem zjechał na lewą stronę drogi, zderzając się z ciężarówką - podsumował "Kurierowi Porannemu" nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Ewa Farna pokazała zdjęcie z mamą. Jej uroda powala na kolana, bogini! (FOTO)
  4. Odbierze wam mowę, gdy zobaczycie co fryzjer zrobił z Kurdej-Szatan. Barbara chce go ukatrupić (FOTO)
  5. Nie żyje znany piłkarz. Podczas jego pogrzebu doszło do ogromnego skandalu, wstrząsające wiadomości
  6. Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej

Źródło: Polsat News

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News