Pociąg wypadł z torów i uderzył w dom. Nie żyje 6 osób

Pociąg wypadł z torów i uderzył w dom. Nie żyje 6 osób Źródło: screenshot/Polsat News

Polsat przekazał wstrząsające informacje o wypadku z udziałem pociągu. Pędząca maszyna wykoleiła się podczas jazdy, a skutki tego zdarzenia były fatalne. Straciło w nim życie aż 6 osób.

Polsat przekazał wstrząsające wiadomości o wielkiej tragedii. Pociąg jadący z dużą szybkością nagle wypadł z torów i spowodował ogromne szkody. Zdarzenie okazało się tragiczne w skutkach dla 6 osób, które nie przeżyły wypadku. Szczegóły zdarzenia są bardzo zasmucające.

Polsat: wykoleił się pociąg, zrujnował dom

Jak przekazuje Polsat, późnym wieczorem doszło do wielkiej tragedii. Pociąg towarowy miał przewieźć 25 wagonów rudy. W pewnym momencie z nieznanych przyczyn w okolicy terenów wiejskich wypadł z torów wprost na dom jednorodzinny. Budynek został doszczętnie zniszczony.

Szybko rozpoczęto akcje ratowniczo-poszukiwawczą, podczas której szukano wszystkich osób, jakie mogły ucierpieć podczas zdarzenia. Miejsce pracy służb nie było łatwe, bowiem wszędzie znajdowało się mnóstwo gruzu z budynku oraz wysypanego ładunku pociągu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po całonocnych poszukiwaniach odnaleziono wszystkie ofiary tragicznego wypadku: czterech członków załogi pociągu towarowego oraz dwoje mieszkańców zrujnowanego domu. Wszyscy zostali odnalezieni martwi.

Trwają badania przyczyny wypadku. Wciąż nie wiadomo, jak do niego doszło

Do okropnego wypadku doszło w środkowych Chinach, w prowincji Henan - podaje Polsat. Pociąg, który wypadł z torów, przewoził 60 ton rudy - każdy z wagonów ważył 36 ton, jak podaje agencja prasowa Xinhua. Maszyna była własnością firmy Chalco, która jest największym państwowym producentem gliny. 

Lokalni reporterzy dowiedzieli się od innych mieszkańców okolicy, kim byli mieszkańcy zniszczonego domu. Według ich relacji, budynek zamieszkiwało 60-letnie małżeństwo, zajmujące się hodowlą owiec i kur.

Przyczyny wypadku jak na razie nie są znane. Wszczęto śledztwo, które ma wykazać przyczyny fatalnego wypadku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News