Dziennikarka Polsatu popłakała się na wizji. Odeszła z pracy, fani w szoku

Dziennikarka Polsatu popłakała się na wizji. Odeszła z pracy, fani w szoku

Kultowa dziennikarka stacji Polsat odchodzi, jednakże okoliczności w jakich to ogłosiła, zszokowały wszystkich. Gwiazda popłakała się na wizji, jej fani wciąż nie mogą w to uwierzyć. Po 10 latach zakończyła swoją pracę tuż po poprowadzeniu ostatniego odcinka "Śniadanie w Polsat News".

Beata Lubecka jest cenioną dziennikarką, która pracowała dla stacji przez całe 10 lat. Nic dziwnego, że w chwili, gdy jej praca dobiegła końca, tak bardzo się wzruszyła. Mimo wszystko szczere łzy na wizji nie zdarzają się często, być może dlatego jej fani do teraz pozostają w dużym szoku. Ostatni odcinek prowadzonego przez dziennikarkę programu "Śniadanie w Polsat News" pełny był wzruszeń i ciepłych słów. Tuż po ogłoszeniu ostatniej porcji wiadomości, uprzejmie pożegnała się z widzami i we łzach podziękowała im za wspólnie spędzone lata. - Życzliwym za życzliwość i wsparcie, krytykującym bardzo dziękuję za krytykę, bo krytyka jest zawsze wskazana. Trzeba się zawsze doskonalić, a ja nie jestem alfą i omegą - powiedziała na zakończenie.

Pożegnali ją również pozostali członkowie ekipy. Politycy goszczący w programie wręczyli odchodzącej Lubeckiej bukiet kwiatów i nagrodzili ją oklaskami. Jednak to nie koniec kariery znanej dziennikarki.

Dziennikarka Polsat News przenosi się do Radia ZET

Beata Lubecka związana była ze stacją Polsat przez 10 długich lat. Prowadziła takie programy jak "Gość Wydarzeń", "Pociąg do polityki" oraz "Rozmowy Polityczne". W roli gospodyni "Śniadania w Polsat News" występowała od 2016 roku. Kariera dziennikarki nie jest jednak jeszcze skończona - już od września będziemy mogli słuchać Beaty w Radio ZET podczas porannych rozmów politycznych. Przejmie posadę Konrada Piaseckiego, który jakiś czas temu postanowił pożegnać się ze stacją. Piaseckiego będziemy mogli obejrzeć za to w TVN24, również od września. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarny gwiazdor disco polo przeraził fanów. Zdjęcie w sieci
  2. Zapłakana Kożuchowska nie mogła uwierzyć. Niestety, to już koniec
  3. Chemiczny wyciek w Warszawie! 14 osób w szpitalu, jest bardzo źle
  4. 9-letni psiak cierpi na tajemniczą chorobę. Jego właściciele postąpili okrutnie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News