Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach

Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach Źródło: Pikio.pl

Polsat poinformował właśnie o wstrząsającym odkryciu policjantów, którzy w wersalce 24-latka zobaczyli coś niewiarygodnego. To, co zastali w jego mieszkaniu, jest przerażające.

Polsat podał szczegóły zatrzymania 24-latka z Gorzowa Wielkopolskiego, który był poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze pod jego nieobecność w domu znaleźli w wersalce coś, co zupełnie ich zszokowało.

Polsat przekazał wstrząsające informacje o odkryciu policjantów z lubuskiej komendy. Mężczyzna w wersalce przechowywał...

Funkcjonariusze komendy lubuskiej policji otrzymali nietypowy telefon od przerażonych dzieci, które w środku nocy zakradły się do domu 24-latka przy ul. Małopolskiej. Młodzi chłopcy wezwali policjantów, aby ci weszli do mieszkania gorzowianina, bowiem ich zdaniem w jednym z pokoi miała być przetrzymywana siostra 14-latka. Chłopiec zmartwiony był zaginięciem swojej siostry, której nie widział od kilku godzin.

Okazało się, że czujny nastolatek nie mylił się. Funkcjonariusze wchodząc do mieszkania od razu usłyszeli tajemnicze dźwięki dobiegające z wnętrza wersalki. 9-latka została tam uwięziona przez znajomego swojej mamy, który miał zaopiekować się nią pod nieobecność kobiety.

 -Na miejsce szybko dojechało kilka patroli policji. Wezwano również strażaków, aby siłowo wejść do zamkniętego mieszkania. Tam w wersalce znaleziono skrępowaną i zakneblowaną 9-latkę. Dziecko z uwagi na zły stan zdrowia zostało przewiezione do szpitala - udzielił komentarza dla Gorzowianina rzecznik lubuskiej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka mogła być ofiarą molestowania seksualnego

Jak czytamy na portalu Gorzowianin dziewczynka, którą znaleźli policjanci, była w fatalnym stanie. Na szczęście szybka akcja ratunkowa uratowała jej życie.

 - Dziecko ledwo oddychało, na pewno nie przeżyłoby tak nocy. Dziewczynka została od razu przekazana załodze pogotowia i zabrana do szpitala w Gorzowie, gdzie od razu trafiła na stół operacyjny. Dziecko zostało prawdopodobnie zgwałcone - mówi rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie w rozmowie z Gorzowianinem.

Jak podaje Polsat News dziecko mogło być molestowane przez 24-latka, ale nie jest to póki co informacja potwierdzona. W tym momencie mężczyzną zajmuje się prokuratura, która próbuje ustalić okoliczności zdarzenia.

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Malgorzata Rozenek wrzucila do sieci zdjecie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wygladala Malgorzata Kozuchowska w dniu swojego slubu, petarda to malo powiedziane
  5. Media zelektryzowala dzis smutna wiadomosc. Doda trafila wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzezenia wielkiego banku. Twoje pieniadze sa zagrozone

Źródło: Polsat / Gorzowianin

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu