Polsat - wersalka 24-latka.
Pikio.pl
Mateusz Nieścierowicz - 20 Maja 2019

Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach

Polsat poinformował właśnie o wstrząsającym odkryciu policjantów, którzy w wersalce 24-latka zobaczyli coś niewiarygodnego. To, co zastali w jego mieszkaniu, jest przerażające.

Polsat podał szczegóły zatrzymania 24-latka z Gorzowa Wielkopolskiego, który był poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze pod jego nieobecność w domu znaleźli w wersalce coś, co zupełnie ich zszokowało.

Sławomir wyznał, ile kosztowały buty jego żonyŻona puści Sławomira z torbami? Jej buty są warte tyle co cztery samochodyCzytaj dalej

Polsat przekazał wstrząsające informacje o odkryciu policjantów z lubuskiej komendy. Mężczyzna w wersalce przechowywał...

Funkcjonariusze komendy lubuskiej policji otrzymali nietypowy telefon od przerażonych dzieci, które w środku nocy zakradły się do domu 24-latka przy ul. Małopolskiej. Młodzi chłopcy wezwali policjantów, aby ci weszli do mieszkania gorzowianina, bowiem ich zdaniem w jednym z pokoi miała być przetrzymywana siostra 14-latka. Chłopiec zmartwiony był zaginięciem swojej siostry, której nie widział od kilku godzin.

Okazało się, że czujny nastolatek nie mylił się. Funkcjonariusze wchodząc do mieszkania od razu usłyszeli tajemnicze dźwięki dobiegające z wnętrza wersalki. 9-latka została tam uwięziona przez znajomego swojej mamy, który miał zaopiekować się nią pod nieobecność kobiety.

-Na miejsce szybko dojechało kilka patroli policji. Wezwano również strażaków, aby siłowo wejść do zamkniętego mieszkania. Tam w wersalce znaleziono skrępowaną i zakneblowaną 9-latkę. Dziecko z uwagi na zły stan zdrowia zostało przewiezione do szpitala - udzielił komentarza dla Gorzowianina rzecznik lubuskiej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DodaWszystkie związki Dody. Artystka była zaręczona z KOBIETĄ!Czytaj dalej

Dziewczynka mogła być ofiarą molestowania seksualnego

Jak czytamy na portalu Gorzowianin dziewczynka, którą znaleźli policjanci, była w fatalnym stanie. Na szczęście szybka akcja ratunkowa uratowała jej życie.

- Dziecko ledwo oddychało, na pewno nie przeżyłoby tak nocy. Dziewczynka została od razu przekazana załodze pogotowia i zabrana do szpitala w Gorzowie, gdzie od razu trafiła na stół operacyjny. Dziecko zostało prawdopodobnie zgwałcone - mówi rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie w rozmowie z Gorzowianinem.

Jak podaje Polsat News dziecko mogło być molestowane przez 24-latka, ale nie jest to póki co informacja potwierdzona. W tym momencie mężczyzną zajmuje się prokuratura, która próbuje ustalić okoliczności zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Malgorzata Rozenek wrzucila do sieci zdjecie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wygladala Malgorzata Kozuchowska w dniu swojego slubu, petarda to malo powiedziane
  5. Media zelektryzowala dzis smutna wiadomosc. Doda trafila wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzezenia wielkiego banku. Twoje pieniadze sa zagrozone

NowotwórGwiazdy, które stoczyły walkę z rakiem. Nie wszystkie historie skończyły się szczęśliwieCzytaj dalej

Źródło: Polsat / Gorzowianin

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News