Żałoba w polskiej polityce. Szokujące ustalenia, to było morderstwo?

Żałoba w polskiej polityce. Szokujące ustalenia, to było morderstwo? Źródło:

Media, w tym stację Polsat, obiegła dramatyczna informacja najpierw o zaginięciu, a potem o śmierci radnego z Głogowa. 42-letni Paweł Chruszcz zaginął w środę wieczorem, zaś w czwartek popołudniu odnaleziono jego ciało. Okazuje się, że głogowski samorządowiec jest bratem posła WiS Sylwestra Chruszcza. Pojawiają się nowe informacje o tragedii.

Sprawa zaginięcia, a potem śmierci samorządowca z Głogowa od początku wyglądała bardzo podejrzanie. Polityk był niezwykle zaangażowany zarówno w rozwój miasta, jak i w pracę miejskiej rady, której był członkiem. Należał do Komisji Ekologii, Zdrowia, Sportu i Turystyki, Komisji Społeczno – Samorządowej, Polityki Społecznej i Rodziny. Był też bratem Sylwestra Chruszcza, prezesa Endecji i posła koła Wolni i Solidarni założonego przez Kornela Morawieckiego.

Polsat, TVN i TVP poinformowały o śmierci polityka

Sprawa wygląda bardzo niepokojąco, bowiem samorządowiec wielokrotnie angażował się w ujawnianie różnych ważnych dla Głogowa spraw. Także teraz, jak informuje dziennik "Fakt", polityk miał ostatnio także natrafić na ślady kolejnej afery. Właśnie w środę dotarł do niepokojących dokumentów, z których wynika, że prywatne przedszkole w Głogowie otrzymało ogromną dotację z budżetu miasta. To kwota nawet 900 tys. zł. Ponadto placówka otrzymała korzystne rozłożenie na 5 lat zapłaty za wykup budynku. Zdaniem informatorów "Faktu" w dokumentach miały znajdować się dowody na liczne nieprawidłowości. Polityk podobno już umówił się na spotkanie z agentem CBA, aby omówić z nim tę sprawę. Niestety do tego spotkania nie dojdzie, bo Paweł Chruszcz nie żyje. Pojawiają się jednak wyraźne przesłanki przemawiające za tym, że jego śmierć nie była przypadkowa. Sprawę bada prokuratura, jednak już teraz sądzi się, że samorządowiec został zamordowany.

Kim był Paweł Chruszcz?

Samorządowiec był radnym miasta Głogów. Wcześniej działał w Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowym. Miał konserwatywne poglądy, w mieście zaś bardzo go ceniono za ofiarną służbę. Pojawiały się nawet głosy wyborców liberalnych, że gotowi są głosować za jego kandydaturą na prezydenta miasta pomimo konserwatyzmu radnego. W swojej działalności samorządowej zaangażował się między innymi w sprawę znęcania się nad dziećmi w Zielonym Przedszkolu. Także on wykazał nadmiar trującego arsenu w atmosferze. W pewnym momencie, nie mogąc uzyskać informacji z miejskiego ratusza, samodzielnie policzył wszystkich pracowników miejskiej administracji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje polski polityk! Tuż przed śmiercią odkrył ogromną aferę
  2. Gwiazda "M jak Miłość" oskarżona o zabójstwo!
  3. Dramatyczne wyznanie polskiej piosenkarki. Boi się śmierci i o swoje dziecko
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News