Polsat informuje
pixabay/jeny/
Weronika Wasiak - 5 Maja 2019

Polsat właśnie przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje 23 Polaków, wstrząsająca seria wypadków drogowych w majówkę

Polsat informuje, jak wyglądają statystyki ofiar śmiertelnych, które zginęły tylko w przeciągu kilku ostatnich dni. Jest to druzgocząco duża liczba. Tak wiele rodzin musiało pożegnać się ze swoimi bliskimi w ciągu zaledwie kilku dni wolnych.

Polsat podał liczbę ofiar, które zginęły w czasie tegorocznej majówki. Przerażające jest, ile osób straciło życie, na przestrzeni zaledwie kilku dni. Choć policja przed każdym większym świętem stara się uczulać kierowców, by rozważniej prowadzili swoje pojazdy, na polskich drogach wciąż wciąż dochodzi do niewyobrażalnej ilości wypadków . W okresie każdego święta niestety wiele rodzin traci swoich najbliższych w wyniku choćby zbyt dużej prędkości, czy też niedopuszczalnego prowadzenia pod wpływem alkoholu.

Polsat informuje, ile osób zginęło

Czas majówki, czyli tych upragnionych przez cały rok kilka dni urlopu, właśnie dobiega końca. Niestety jak się okazuje, nie wszyscy wracają ze swoich wczasów uśmiechnięci, z nową motywacją do pracy. Co gorsza, niektórzy nie wrócili z niej wcale. Polska policja wprowadziła akcję "Majowy weekend", która trwa od 30 kwietnia i ma na celu zaostrzenie drogowych kontroli tak, by kierowcy zmniejszali prędkość, z jaką się poruszają i tym samym nie stwarzali zagrożenia dla innych użytkowników ruchu. Choć nie można zaprzeczyć, że dzięki temu zapewne udało się uniknąć wielu kolizji, liczna wypadków i tak jest naprawdę ogromna.

Rodzina królewska Royal baby dziecko meghan markle i harryego jak wygląda zdjęciaW sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia syna Meghan i Harry'ego. Czy tak będzie wyglądać royal baby?Czytaj dalej

Jak się okazuje, do największej ilości straszliwych incydentów doszło we wtorek, czyli 30 kwietnia - było ich aż 91. Niestety w ich skutek zginęło 5 osób, a 106 ostało rannych. Przez cały okres majówki, od tego dnia było łącznie 321 wypadków. Komenda Główna Policji informuje, że śmierć poniosło aż 23 naszych rodaków, a aż 391 osób zostało rannych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

emeryturaGłodowe emerytury polskich gwiazd. Rodowicz, Schuberth i inniCzytaj dalej

[onmedia-video sid=THEsVDh3LDA=]

Policja starała się ostrzegać

Mimo że policja wciąż stara się uczulać polskich kierowców, w sprawie zachowywania odpowiedniej prędkości, czy niewsiadania za kierownicę pod wpływem alkoholu, wciąż jest wiele osób, które nie stosuje się do zaleceń funkcjonariuszy. Okazuje się, że od 30 kwietnia do 4 maja zatrzymano aż 1220 kierowców, którzy prowadzili samochód, będąc nietrzeźwymi. Przez te kilka dni polskie drogi nieustannie patrolowało aż 5 tysięcy funkcjonariuszy, którzy zaostrzyli rygor nie tylko kontroli prędkości, ale i trzeźwości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Ivona Pavlović się WYGADAŁA
  3. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"
  4. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  6. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc

Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęciaJulia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej

Źródło: POLSATNEWS

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News