TVN może się schować. Polsat szykuje prawdziwą konkurencję dla "Big Brothera"

TVN może się schować. Polsat szykuje prawdziwą konkurencję dla "Big Brothera" Źródło: Flickr.com/espensorvik

Polsat szykuje prawdziwy hit. Już wkrótce będzie można obejrzeć program, który postawi "Big Brothera" w cieniu. To nie jest dobra informacja dla władz TVN.

Polsat szykuje odpowiedź na "Big Brothera". TVN spodziewa się olbrzymiego sukcesu nowej edycji popularnego reality show. Okazuje się jednak, że konkurencyjna stacja nie śpi i również przygotowuje dla widzów niespodziankę. Nowe, konkurencyjne show będzie dla widzów dużym zaskoczeniem. 

Nowe reality show pojawi się dopiero w jesiennej ramówce Polsatu, jednak już teraz władze stacji zapowiadają, że będzie to najprawdziwszy hit. Program będzie odbywał się na podobnych zasadach, jak kultowy "Big Brother", jednak trzeba spodziewać się różnic. Nowa produkcja będzie nosić tytuł "Love Island" i będzie wzorowana na brytyjskim show, które od 2005 roku święci triumfy na Wyspach.

Polsat zapowiada wielki hit. "Love Island" będzie dużym zaskoczeniem

W Wielkiej Brytanii widzowie oglądają już siódmą edycję. W Polsce "Love Island" zadebiutuje dopiero jesienią. Jednak już teraz można się szykować na prawdziwy hit. Nowe reality show ma podobne zasady, jak "Big Brother", jednak są pewne różnice. Uczestnikami programu mogą zostać wyłącznie single, którzy spędzą egzotyczne wakacje na wyspie.

Formuła programu telewizji Polsat zainteresuje zapewne wiele osób. Perspektywa egzotycznych wakacji jest kusząca dla każdego. Zasada jest prosta: uczestnicy muszą łączyć się w pary. Mogą również eksperymentować i zmieniać partnerów w trakcie programu. Odpadają ci, którym nie udaje się znaleźć partnera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nowe reality show to szansa na miłość? Uczestnicy będą mogli znaleźć swoje drugie połówki

Nowe reality show do złudzenia przypomina portal randkowy. Wiele osób ma szanse na odnalezienie drugiej połówki. Egzotyczne wakacje z pewnością będą sprzyjać rodzącym się uczuciom. Widzowie mogą być pewni, że w programie nie zabraknie również ekstremalnych wyzwań.

Producenci "Big Brothera" mogą spodziewać się potężnej konkurencji. Dotychczas program był emitowany w takich krajach, jak Wielka Brytania, Szwecja, Niemcy, Australia, Finlandia i Norwergia i cieszył się ogromną sympatią widzów. Czy na polskim rynku będzie podobnie? Władze Polsatu już zacierają ręce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

źródło: Najwyższy Czas

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News