Nowość w ramówce Polsatu może sporo namieszać! Widzowie nie mogą się doczekać

Nowość w ramówce Polsatu może sporo namieszać! Widzowie nie mogą się doczekać Źródło: screen paulinasykutjezyna instagram

Polsat przygotowuje się do wypuszczenia nowego programu w konwencji show. Fani disco polo już nie mogą się doczekać. To będzie duże zaskoczenie, które zdecydowanie może dużo namieszać w całej ramówce. 

Polsat nie zwalnia tempa. Stacja chce przebić się na rynku z nową ofertą. Po sukcesie "Twoja twarz brzmi znajomo", stacja ma już pomysł na nowy program muzyczny.

Polsat startuje z nowym show muzycznym. Prowadząca wyjawia szczegóły produkcji

Chodzi o program "Moje disco, moje wszystko". Poza adaptacją największych hitów disco polo, widzowie będą mogli poznać nieznane wcześniej szczegóły z życia gwiazd tego gatunku. Do roli prowadzącej przygotowana jest już Paulina Sykut-Jeżyna, która poprowadzi też kolejną edycję "Tańca z gwiazdami". Wiosna w Polsacie będzie należała więc do niej i jej programów. - To będzie muzyczny talk show, gdzie gwiazdy disco i disco polo, wykonają swoje największe przeboje. Nasze rozmowy, były szczere i osobiste - oświadczyła Paulina Sykut-Jeżyna na swoim profilu na Instagramie.

Fani nie mogą się doczekać

Takiego programu jeszcze w Polsce nie było. Fani Akcentu, Boysów, Sławomira i wielu innych gwiazd gatunku już nie mogą się doczekać. Można ich liczyć w tysiącach, jeśli nie milionach. - Dopiero w marcu? Trudno! Czekam - komentuje wpis prowadzącej jedna z internautek. Sykut-Jeżyna zdradziła też termin emisji nowego show. Fani disco polo będą zmuszeni poczekać na nowe show jeszcze przez minimum kilka tygodni. Produkcja zapowiada się niezwykle interesująco. - Emisja programu już w marcu w Disco Polo Music oraz w czerwcu w Polsacie - dodała na Instagramie. Kolejne kulisy show wyjawiła w rozmowie z czasopismem "Życie na gorąco". - Gościem każdego odcinka będzie inna gwiazda, która zagra na żywo swoje największe przeboje. Będę rozmawiać z nim o ich życiu prywatnym i muzycznym. Myślę, że będzie ciekawie – przyznała prowadząca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Media kolorowe przybliżają też sylwetkę Sykut-Jeżyny. Prezenterka świetnie czuje się na scenie, a pewności siebie dodaje jej talent wokalny. Jastrząb Post przypomina, że zaczynała swoją muzyczną przygodę od śpiewu w chórze kościelnym. Później były konkursy poetyckiej piosenki i laury na skalę ogólnopolską. Sykut-Jeżyna wzięła też udział w drugiej edycji programu "Idol". Nie doszła do finału, ale w ten sposób rozpoczęła swoją przygodę z telewizją.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazdor Polsatu oburzony żałobą po śmierci Adamowicza. „Muszę spłacać kredyty”
  2. Gwiazda Polsatu pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. „Jesteśmy trochę przerażeni”
  3. Gdzie mieszka Michał Szpak? Aż ciężko w to uwierzyć
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Dramatyczne sceny aktorki
  5. Koszmarne wyznanie gwiazdy Polsatu. „Bałam się, że nie przeżyję porodu”
Następny artykuł