pikio.pl

Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Polsat - to właśnie między innymi tam mogliśmy okazję oglądać filmy, w których grał. Jego śmierć jest niewyobrażalną tragedią, dla całego świata filmowego. Nikt nie spodziewał się, że popełni samobójstwo.

W telewizji Polsat niejednokrotnie pojawiały się filmy z jego udziałem, który cieszyły się ogromną popularnością. Informacje, jakie właśnie o biegły media w wielu krajach wstrząsnęły tysiącami osób. 42-letni aktor zupełnie niespodziewanie popełnił samobójstwo i to w wyjątkowo tragiczny sposób.

To właśnie w telewizji Polsat mieliśmy okazję go oglądać

Media właśnie obiegła informacja, że znany i lubiany przez wielu aktor z Albuquerque zmarł i to w niezwykle tragicznych okolicznościach. 42-letni Isaac Kappy zupełnie niespodziewanie postanowił zakończyć swoje życie. Informację o jego śmierci, jako pierwsze podały media lokalne, w tym między innymi "The Arizona Daily Sun".

Targnął się na własne życie w wyjątkowo tragiczny sposób

Aktor zdecydował się skoczyć z mostu Transwestern Road, który to znajduje się nad autostradą. 42-latek skoczył z wysokości, jednak za nim uderzył w ziemię, z wielką siłą uderzyło w niego nadjeżdżające auto.

Na miejscu niezwłocznie zjawiła się policja i pogotowie, jednak mężczyzny siła uderzenia, a następnie upadku była tak duża, że mężczyzny nie udało się uratować. Jednoznacznie stwierdzono samobójstwo, więc policja uznała śledztwo za zakończone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jakich produkcjach mieliśmy okazję go oglądać?

Isaac cieszył się dużym uznaniem w świecie filmowym. W swoim doświadczeniu miał wiele ról mniejszych bądź większych. W telewizji Polsat niejednokrotnie mieliśmy okazję oglądać produkcje z jego udziałem, takie jak np. "Thor" czy "Terminator: Zbawienie".

Co więcej, aktor zagrał również w popularnym serialu "Breaking Bad", "Fanboys" czy "Beerfest". W każdym z nich sprawdził się naprawdę świetnie, a fani często nie szczędzili w miłych komentarzach pod jego adresem.

screen/antyradio/

Najlepsze newsy dnia:
  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: ANTYRADIO

Następny artykuł

Najpopularniejsze