Polsat przekazał właśnie druzgocącą wiadomość. Nie żyje Janusz Sikorski, to smutny dzień dla Polaków

Polsat przekazał właśnie druzgocącą wiadomość. Nie żyje Janusz Sikorski, to smutny dzień dla Polaków Źródło: .

Polsat przekazał właśnie bardzo smutną informację. Zmarł Janusz Sikorski, który był bardzo cenioną postacią. Dla wielu Polaków ta wiadomość była prawdziwym ciosem. Jego nagła śmierć to ogromna strata.

Polsat przekazał właśnie bardzo smutną wiadomość. Do mediów dotarła informacja o śmierci wybitnego Polaka. Janusz Sikorski z pewnością zostanie zapamiętany nie tylko przez ludzi, z którymi współpracował. Jego rodzina, a także osoby z jego środowiska pogrążyły się w głębokiej żałobie. Pod jego skrzydłami rozwinęło się wielu dzisiejszych mistrzów.

Janusz Sikorski zmarł po ciężkiej chorobie. O jego śmierci wybitnego działacza poinformowali członkowie klubu, z którym niegdyś współpracował. Jego nagłe odejście wstrząsnęło całym środowiskiem sportowym. To wielka strata dla Polaków.

Polsat poinformował właśnie o śmierci Janusza Sikorskiego

O śmierci Janusza Sikorskiego poinformowali członkowie klubu, z którym współpracował:

- Z głębokim żalem przyjęliśmy w dniu 5 maja 2019r. wiadomość o śmierci Janusza Sikorskiego, wieloletniego trenera Klubu Norwid Częstochowa, nauczyciela IX LO im. C.K. Norwida, Serdecznego Kolegi i Przyjaciela. Wychowawcy wielu pokoleń reprezentantów Polski, olimpijczyków, medalistów mistrzostw Świata i Europy. Człowieka wielkiej klasy i kultury, doskonałego Trenera, wspaniałego Pedagoga - czytamy na oficjalnym profilu KS Norwid Częstochowa.

Janusz Sikorski był trenerem siatkarskim. Jak podaje Polsat, trener wychował wiele pokoleń polskich sportowców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Trener siatkarski wychował wielu wybitnych sportowców

Polsat podaje, że osiągnięcia trenera Janusza Sikorskiego były znaczące. Wychował wielu wybitnych sportowców. Już w latach 80. współpracował z zespołem AZS-u Częstochowa, a później z KS Norwida Częstochowa. Jego kluby odnosiły liczne sukcesy w rywalizacji juniorów i seniorów. Jego wychowankami byli między innymi Paweł Woicki i Marcin Nowak. 

Trener wychował wielu późniejszych reprezentantów Polski, którzy mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami sportowymi. Ostatnie pożegnanie Janusza Sikorskiego odbędzie się w środę, 8 maja 2019 r. o godz. 13:00 na cmentarzu Kule w Częstochowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 60? Wyglądaj jak bogini w modnej i stylowej fryzurze. Te cięcia odejmą ci nawet kilkadziesiąt lat!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  5. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  6. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę

źródło: Polsat Sport

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News