Polsat
CSI: Kryminalne zagadki Miami
Wiadomości Pikio - 28 Lutego 2019

Nie żyje aktorka serialu na Polsacie. Tajemnicze okoliczności śmierci

Polsat zapoznał polską publiczność z serialem "CSI: Kryminalne zagadki Miami", który był przez długi czas emitowany przez stację. Niespodziewanie do światowych mediów dotarła wiadomość o tajemniczej, przedwczesnej śmierci artystki znanej z serii. Gwiazda miała jedynie 44 lata.

Polsat pokazywał widzom produkcję "CSI: Kryminalne zagadki Miami" przez naprawdę długi czas. Wielu widzów zdążyło więc niezwykle polubić zarówno bohaterów serii, jak i wcielających się w ich role artystów. Fani formatu są naprawdę wstrząśnięci oraz załamani informacjami o śmierci znanej aktorki, która jest bezsprzecznie utożsamiana z tą produkcją.

Niespodziewanie media obiegły wieści o śmierci Lisy Sheridan

Nie żyje Lisa Sheridan, która wystąpiła także w takich produkcjach, jak "Agenci NCIS" oraz "Mentalista". Artystka odeszła w swoim domu w Nowym Orleanie 25 lutego 2019 roku. Informacje o jej śmierci dopiero dziś obiegają jednak polskie media. Jako że odejście 44-letniej aktorki z tego świata było całkowicie nagłe i niespodziewane, wśród fanów gwiazdy szybko zaczęły pojawiać się plotki o jej rzekomym samobójstwie.

Beata Tyszkiewicz - czym jeździ pierwsza dama polskiego show biznesu?Jaki samochód ma Beata Tyszkiewicz? Nie uwierzycie, czym jeździ pierwsza dama polskiego show biznesuCzytaj dalej

Rodzina Sheridan oraz jej menadżer zapewnili jednak stanowczo, że artystka sama nie odebrała sobie życia. Przyczyny śmierci aktorki wciąż nie są jednak powszechnie znane.

- Bardzo kochaliśmy Lisę i jesteśmy zdruzgotani wiadomością o jej śmierci. Lisa zmarła w poniedziałek rano w swoim domu w Nowym Orleanie. Czekamy na raport koronera - przekazał mediom Mitch Clem, który współpracował z nią od długiego czasu.

- Rodzina potwierdziła, że to nie było samobójstwo. Takie sugestie są w stu procentach nieprawdziwe - dodał stanowczo agent Lisy Sheridan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DietaDieta nie musi być cierpieniem. Najlepsze sposoby na skuteczne odchudzanie, 7 punkt może być szokiemCzytaj dalej

Odeszła gwiazda, którą widzowie poznali dzięki serialowi w telewizji Polsat

O swoich wspomnieniach związanych z artystką opowiedziała już znana aktorka, Donna D’Errico. Gwiazda przyznała, że nie może uwierzyć w tragiczne wiadomości.

- Właśnie otrzymałam wiadomość, że moja droga przyjaciółka, aktorka Lisa Sheridan, odeszła. Znaleziono ją w poniedziałek rano. (...) Lisa i ja razem nakręciłyśmy film 5 lat temu i zbliżyłyśmy się na planie, pozostając bliskimi przyjaciółkami po zakończeniu zdjęć. Tak rzadko spotyka się życzliwe, delikatne dusze, takie jak jej w tej branży, w tym mieście... Nawet w tym świecie. (...) Jestem zdruzgotana tą stratą. Dopiero z nią rozmawiałam i wszystko wydawało się wspaniałe, a ona wydawała się szczęśliwa i w dobrym nastroju - napisała D’Errico na swym koncie na Facebooku.

Fani artystki, która wystąpiła w licznych serialach oraz angażowała się w projekty filmowe i teatralne, są naprawdę wstrząśnięci wieściami o jej niespodziewanej śmierci. Do rodziny i przyjaciół Sheridan spływają obecnie słowa współczucia oraz wsparcia z całego świata. Jednocześnie publiczność oczekuje na podanie oficjalnej przyczyny odejścia gwiazdy, która zmarła przecież zdecydowanie przedwcześnie. Odeszła bowiem w wielu zaledwie 44 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Figura rozebrała się w Playboyu aż 3 razy. Pięknej aktorce nagą sesję zaproponował nawet amerykański Playboy!
  2. Nie do wiary! Wielki sekret Joanny Kulig wyszedł na jaw. Weronika Rosati wygadała się!
  3. Aktor kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce
  4. Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana
  5. Magda Gessler nie miała litości. Zaczęła wybijać szyby młotem

barbara kurdej-szatan - chorobaBarbara Kurdej-Szatan walczy z groźną chorobą. Oto jak jej zapobiegaćCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News