Polsat nie zdążył tego ocenzurować! Gozdyrę wbiło w ziemię NA ŻYWO

Polsat nie zdążył tego ocenzurować! Gozdyrę wbiło w ziemię NA ŻYWO Źródło:

Widzowie stacji Polsat byli w szoku! Poseł PO powiedział w jednym z programów stacji coś, czego nie spodziewała się ani publiczność, ani znana prowadząca.

Michał Szczerba pojawił się na antenie Polsat News, aby w "Tak czy nie" odbyć dyskusję z Markiem Jakubiakiem, reprezentującym Kukiz'15. Politycy podjęli przede wszystkim temat rasistowskich haseł, które miały wybrzmiewać bardzo słyszalnie wśród członków zeszłorocznego Marszu Niepodległości. ZOBACZ TAKŻE: Nowy Minister Zdrowia wprowadza zmiany! COROCZNE obowiązkowe badania kierowców - Apeluję jeszcze raz do tych panów, którzy organizują Marsz Niepodległości: musicie brać odpowiedzialność za treści, które niesie za sobą - powiedział najpierw stanowczo Jakubiak.

Poseł PO szokuje

- To nie były tylko transparenty. To były też okrzyki, pan nie słyszał tych okrzyków: "uchodźcy wypi***alać"? - spytał go więc natychmiast Szczerba. Jego słowa zadziwiły widzów oraz prowadzącą program Agnieszkę Gozdyrę. Dziennikarka ekspresowo stanowczo zganiła polityka. ZOBACZ TAKŻE: Szokujący zwrot ws. ciąży i odejścia seksownej gwiazdy „M jak Miłość”! - Panie pośle, proszę pana! Przepraszamy widzów. Rozumiem wulgaryzmy, ale są granice! - stwierdziła Gozdyra, karcąc niezdyscyplinowanego rozmówcę. - To był cytat. Udajemy, że były trzy transparenty, a nie było tych wszystkich skandalicznych słów, które tam padały - próbował tłumaczyć się poseł PO.

Widzowie są wściekli, Polsat milczy

Zachowanie polityka wstrząsnęło publicznością, która nie spodziewała się wulgaryzmów w telewizyjnej dyskusji polityków. Należy on bowiem do osób, które zawodowo powinny reprezentować nasz kraj oraz jego najważniejsze wartości. ZOBACZ TAKŻE: Gejowski skandal w TVP! Czołowa gwiazda ujawnia wstrząsające fakty Wielu internautów bardzo szybko zdecydowało się skrytykować Michała Szczerbę na portalach społecznościowych. Jego obrońcy twierdzili za to, że użył wulgaryzmu w słusznej sprawie, obnażając prawdę o Marszu Niepodległości, dlatego też zarzuty pod jego adresem są niesprawiedliwe. Sam Michał Szczerba nie próbował się już więcej tłumaczyć. Wiele osób wciąż nawołuje więc, aby oficjalnie przeprosił rozmówcę, prowadzącą oraz publiczność zgromadzoną przed telewizorami. Sprawy nie skomentował także szef Platformy Obywatelskiej i partyjny przełożony posła, Grzegorz Schetyna. Następny artykuł