Polsat: Zapadła decyzja, najważniejszy zakaz jednak przedłużony do 16 czerwca

Polsat: Zapadła decyzja, najważniejszy zakaz jednak przedłużony do 16 czerwca Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Polsat News przekazało najnowsze wiadomości w sprawie decyzji, która została podjęta w ostatnich dniach. Okazuje się, że jeden z najważniejszych zakazów został przedłużony aż do 16 czerwca. Znane są już szczegóły rozporządzenia, które wejdzie w życie już od niedzieli 7 czerwca.

Polsat News podzielił się wiadomością na temat jednego z zakazów, który wprowadzony został w kraju ze względu na sytuację epidemiologiczną. Chociaż gospodarka jest odmrażana na bieżąco, by wszystkie branże mogły wracać do pracy i generować zyski, okazuje się, że z jednym zdjęciem zakazu trzeba będzie jeszcze poczekać. 

Polsat News: Przedłużono zakaz międzynarodowego, pasażerskiego ruchu lotniczego do 16 czerwca

Informacje, którymi podzielili się dziennikarze Polsat News, pochodzą z rozporządzenia Rady Ministrów, które w piątek zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw. W rozporządzeniu pojawiła się informacja, że zakaz pasażerskiego ruchu lotniczego obowiązywać będzie do 16 czerwca. Dodatkowo "wprowadza się zakaz wykonywania, na lotniskach wpisanych do rejestru lotnisk cywilnych i lądowiskach wpisanych do ewidencji lądowisk, lądowania przewożących pasażerów cywilnych statków powietrznych wykonujących loty międzynarodowe". 

- Z uwagi na obowiązywanie w Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, konieczne jest przedłużenie okresu obowiązywania zakazów w ruchu lotniczym w odniesieniu do lotów międzynarodowych. Ze względu na planowane zniesienie ograniczeń dotyczących przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej, przedłużenie powinno nastąpić do dnia 16 czerwca 2020 r.- można dowiedzieć się z rozporządzenia, które wchodzi w życie z dniem 7 czerwca bieżącego roku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat News przekazał wiadomości od linii lotniczych LOT

Co więcej, już od 20 czerwca linie lotnicze LOT wznawiają kolejne połączenia. Ruszą wtedy loty na trasie krajowej Kraków - Olsztyn-Mazury i Rzeszów - Gdańsk. LOT już na początku czerwca przywrócił krajowe połączenia dla pasażerów z Polski. Do tej pory można było polecieć z Warszawy do Gdańska oraz z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry, a także z Krakowa do Gdańska.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej i bolesnej chorobie. Niedługo po jej śmierci zrobił niewyobrażalną rzecz, porusza nawet po latach
2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

Decyzja o przywróceniu ruchu lotniczego międzynarodowego z pewnością otworzy Polskę dla turystów. Wczoraj pojawiły się niebywałe doniesienia w sprawie ultimatum, które postawione zostało polskim politykom. Z pewnością wszyscy z branży turystycznej czekają na kolejne decyzje, jakie w następnych tygodniach pojawiać się będą na stronie rządu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. Córka Izabelli Scorupco jest niesamowicie piękna, aż brakuje słów. Niedaleko pada jabłko od jabłoni?
  4. Wszystko tuż przed maturą, uczniowie się nie spodziewali. Minister Edukacji nagle zabrał głos
  5. Edyta Górniak przyznała, że jest gotowa na śmierć. Fani zaniepokojeni
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News