Narkotykowy skandal. Gwiazdor Polsatu unika zeznań, obawia się o swoją karierę

Narkotykowy skandal. Gwiazdor Polsatu unika zeznań, obawia się o swoją karierę Źródło: fot. Pixabay

Znany wszystkim gwiazdor telewizji Polsat ma poważny problem. Jak może unika zeznań, żeby nie narażać jeszcze bardziej swojej kariery. W tle jest narkotykowy skandal. 

Piotr G. robi co może, żeby uniknąć zeznań w sprawie dilera gwiazd. Mężczyzna znany jako Cezary P. miał sprzedawać narkotyki ludziom z pierwszych stron gazet. Wśród osób, które podejrzane są o to, że się u niego zaopatrywały jest właśnie Piotr G. i jego ekspartnerka Anna G., znana chociażby z takiego hitu jak Taniec z Gwiazdami.

Gwiazdor telewizji Polsat unika zeznań

- Pan Piotr G. usprawiedliwił swoją nieobecność wyjazdem służbowym. Ma jakiś występ – poinformowała na sali rozpraw sędzia Anita Kowal z Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ. Widać wyraźnie, że artysta robi co może, by nie wypowiadać się w sprawie dilera. Zimą jego ekspartnerka Anna G. stwierdziła, że z Cezarym P. łączyło ją wyłącznie jedzenie. Podobno zamiast narkotyków... kupowała u niego kotlety mielone. Wszystko jest bardzo grubymi nićmi szyte. Jeśli okaże się, że Piotr G. jednak był z dilerem związany, może to poważnie narazić na szwank jego karierę. Wśród osób, które miały z Cezarym P. jakieś związki jest np. Borys S. On zeznań nie unikał, stawił się w sądzie i wypowiedział na temat, który wymiar sprawiedliwości szczególnie interesuje. - Poznaliśmy się jakieś pięć lat temu w okolicznościach mocno imprezowych. To był bardzo mroczny okres w moim życiu (...) Jeszcze przed terapią, której się poddałem w 2015 roku. I tak naprawdę opierała się ta znajomość na piciu alkoholu i na kupowaniu go od pana Cezarego, który miał jakiś tam sklepik czy coś takiego, skąd to dostarczał – tłumaczył przed sądem popularny aktor. Piotrowi G. życzymy takiej samej odwagi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wassermann właśnie rozsadziła Polskę. Chodzi o Tuska
  2. Gwiazda TVN była ikoną stylu. Upadła na samo dno
  3. Ile Kaczyński czekał na operację kolana? Będziecie w szoku
  4. Szok! Conchita Wurst znów się zmieniła! Wygląda przedziwnie
  5. Burza na cały kraj! Prezydent upokorzył legendarnego aktora, media oszalały
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News