Straszne nałogi i okropne choroby wielkiego gwiazdora "Świata według Kiepskich"

Straszne nałogi i okropne choroby wielkiego gwiazdora "Świata według Kiepskich" Źródło: screenshot/Polsat

Polsat wiele lat temu zaczął produkcję jednego z najpopularniejszych dziś seriali. "Świat według Kiepskich" jest tytułem, który pomaga widzom zapomnieć o swoich problemach. Zabawne dialogi i wyraziste postaci świetnie się do tego nadają. Aktorzy tak dobrze wczuwają się w swoje role, ze nie sposób poznać, jak bardzo sami cierpią w życiu prywatnym. Jeden z nich wyznaje całą prawdę o swoich nałogach i chorobie, która zmieniła jego życie.

"Świat według Kiepskich" czy "Lombard. Życie pod zastaw" to seriale, w których Henryk Gołębiowski pokazał swój ogromny talent. Polsat wiele lat temu zaprosił go do współpracy. Wyraziste role pozwoliły mu na zdobycie ogromnej rzeszy fanów. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z dramatów, jakie miały miejsce w życiu prywatnym gwiazdora. Mężczyzna zmagał się z wyniszczającymi nałogiem, a choroba sprawiła, ze musiał zmienić swoje życie.

"Świat według Kiepskich" przyniósł mu sławę. Dziś aktor walczy o powrót do zdrowia

W ostatnim czasie 62-letni Henryk Gołębiewski przeżył bardzo dramatyczne chwile. Podczas wykonywania niegroźnych prac domowych mężczyzna miał wypadek, którego finał okazał się dramatyczny.

- Miałem pogruchotaną piętę, w której miałem trzy szpile. Jeździłem na wózku inwalidzkim. Montowałem na oknie moskitierę. Drabinka przechyliła się. Zeskoczyłem z niej, a na trawniku była cegła i uderzyłem piętą w jej kant - wyznał dziennikarzom Superexpressu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uraz sprawił, że artysta przez długi czas miał problemy z samodzielnym poruszaniem się, musiał korzystać z wózka inwalidzkiego. Aż do teraz aktor "Lombardu. Życia pod zastaw" chodzi wspomagając się kulami. Jego stan zdrowia powoli wraca do normy, chociaż ogólna sprawność nigdy już nie będzie taka sama.

Aktor stacji Polsat o walce z uzależnieniem

Wypadek i jego konsekwencje sprawiły, że aktor serialu "Świat według Kiepskich"przemyślał swoje życie. Mężczyzna przez lata był uzależniony od alkoholu, który miał ogromny wpływ na jego życie. W przeszłości właśnie z powodu picia Henryk Gołębiewski stracił źródło utrzymania. Ostatnie wydarzenia zainspirowały go do porzucenia szkodliwego nałogu

- Mój problem z alkoholem minął i nie chcę już nawet tego wspominać. Jestem już trzeźwy. Nie chodziłem na terapię. Sam zdecydowałem o tym, że nie będę pił. Nie mogę pić, bo gram w serialu, a to zobowiązuje - oznajmił.

Uzależnienie sprawiło, że przez pewien czas mężczyzna nie mógł znaleźć pracy, a to z kolei sprawiło, że zmagał się z problemami finansowymi. Decyzja o porzuceniu nałogu może zmienić życie aktora na lepsze, a fani znów zobaczą Gołębiewskiego na planie serialu stacji Polsat "Świat według Kiepskich".

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Będziecie płakać! Katarzyna Dowbor zmaga się z poważną chorobą. Wszystkiemu winna jest TVP?
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News