Była najjaśniejszą gwiazdką telewizji Polsat. Zniknęła na lata, co się z nią dzieje?!

Była najjaśniejszą gwiazdką telewizji Polsat. Zniknęła na lata, co się z nią dzieje?! Źródło: fot. wikipedia.org

Polsat w swojej historii wypromował wiele gwizd. Jedna z nich, która w swoim czasie była najjaśniejszą gwiazdą w całej stacji, zniknęła z niej na całe lata. Co się z nią teraz dzieje?

Katarzyna Maciąg jest aktorką teatralną, filmową oraz telewizyjną. Jej najbardziej zapamiętane role to zdecydowanie te, które mogliśmy podziwiać na antenie telewizji Polsat. Aktorka wcieliła się w bohaterki takich produkcji jak "Szpilki na Giewoncie", "Linia życia", oraz "O mnie się nie martw". Mimo tak zawrotnej kariery aktorka nagle niemalże całkowicie zniknęła i występowała jedynie epizodycznie. Fani byli załamani, ponieważ cały czas czekali na dużą rolę w jej wykonaniu.

Gwiazda telewizji Polsat powróci?

Fani aktorki na jej wielki powrót musieli bardzo długo czekać. Jednak nie do końca spodziewali się tego, co dostaną, ponieważ Katarzyna Maciąg nie wystąpi teraz ani w filmie, ani w serialu. Aktorka bierze udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Tak, dokładnie, wspaniała aktorka powróciła na antenę telewizji Polsat i będzie się wcielała w największe gwiazdy muzyczne. Nie da się ukryć, że nie znaliśmy jej od tej strony i ciekawie będzie posłuchać jej występów. Jednak dla wielu fanów to wciąż jest za mało. Nie wiadomo czy Maciąg po programie dostanie propozycje udziału w jakiejś produkcji, a nawet jeśli - to czy ją przyjmie.

Kto jest partnerem Katarzyny Maciąg?

Aktorka bardzo pilnuje, aby jej życie prywatne nie wyciekło do mediów. Próżne jest szukanie jej Instagrama, ponieważ zwyczajnie nie posiada tam konta. Dodatkowo bardzo rzadko pojawia się na wszelakich imprezach i ściankach, przez co dodaje sobie tylko tajemniczości. Mimo to media powiązały ją z aktorem Stefanem Pawłowskim. Jednak wciąż są to niepotwierdzone informacje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozpacz w domu Katarzyny Dowbor. Gwiazda jest ciężko chora
  2. Marta Kaczyńska zszokowała czytelników! Kolejna burza po jej felietonie
  3. Księżna Kate wolałaby o tym zapomnieć. Kiedyś nie była wzorem do naśladowania
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News