Miliony widzów Polsatu zobaczyły spektakularną klęskę "Tańca z gwiazdami". Dziś wieczorem był najgorszy odcinek w historii?

Miliony widzów Polsatu zobaczyły spektakularną klęskę "Tańca z gwiazdami". Dziś wieczorem był najgorszy odcinek w historii? Źródło: youtube.com/Polsat

Polsat wyemitował dziś kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Widzowie po raz kolejny mieli okazję oglądać zmagania celebrytów na parkiecie, jednak odcinek nie zachwycił ich. Pojawiły się bardzo krytyczne głosy dotyczące tanecznego show.

Polsat zaprezentował dzisiaj dalsze losy uczestników programu "Taniec z gwiazdami". Taneczne show cieszyło się w ostatnich tygodniach ogromną popularnością, dlatego producenci liczyli na to, że podobnie będzie i tym razem. Ich oczekiwania brutalnie rozminęły się z rzeczywistością, bowiem widzowie głośno wyrażali krytyczne opinie w internecie. Nie na to liczyły osoby odpowiedzialne za obecną edycję znanego programu.

Trudno powiedzieć, jaki jest powód tak złego odbioru dzisiejszego odcinka przez widzów telewizji Polsat. Przez kilka tygodni ochoczo śledzili oni dalsze losy gwiazd, jednak dziś było zupełnie inaczej. Wydaje się, że w najbliższych tygodniach wcale nie musi być lepiej, zwłaszcza jeśli widzowie naprawdę nie będą chcieli oglądać kolejnych losów polskich celebrytów.

Polsat wyemitował kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami"

Obecny sezon "Tańca z gwiazdami" cieszył się wielką popularnością. Widzowie w ostatnich tygodniach bardzo chętnie stawiali się przed telewizorami w piątkowe wieczory, by śledzić postępy gwiazd na parkiecie. Wydawało się, że oglądalność będzie rosnąć, a finał obejrzą miliony Polaków, jednak może być trudno osiągnąć taki wynik. Wszystko przez poziom dzisiejszego odcinka.

Komentujący nie ukrywali, że poziom dzisiejszych choreografii nie porwał ich, twierdzili, że był to zdecydowanie najgorszy odcinek tego sezonu. Nikt nie zaprezentował się wybitnie dobrze, przez co zabrakło pozytywnych komentarzy. Niektórzy twierdzili, że program nie będzie cieszył się popularnością po odpadnięciu Justyny Żyły i wiele wskazuje na to, że to stwierdzenie ma sens.

Niektórzy twierdzili, że zaciekawił ich występ Andrzeja Grabowskiego, który postanowił zaprezentować widzom jedną ze swoich nowych piosenek. Wygląda jednak na to, że był to pomysł zupełnie nietrafiony. Widzowie nie wyrażali się pozytywnie na temat wykonania jednego z jurorów, które nie porwało publiczności. Miało zainteresować widownię, lecz zadziałało zupełnie odwrotnie.

Polsat poniósł wielką klęskę

Wygląda więc na to, że telewizja Polsat musi zastanowić się nad planem na następne odcinki popularnego show, bo już w najbliższej przyszłości być może straci on jeszcze więcej widzów. Nawet najwierniejsi z nich okazywali dziś lekkie znużenie jakością odcinka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Być w może w programie brakuje już gwiazd, które cieszą się największą popularnością i rozpoznawalnością wśród Polaków. Wiele wskazuje na to, że oglądających nie interesują dalsze losy gwiazd, które nie należą do czołówki polskich celebrytów. Stacja z pewnością musi znaleźć rozwiązanie wobec zaistniałej sytuacji, która nie cieszy ani widzów, ani producentów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News