Polsat OKRUTNIE nabija się z Magdy Gessler! Będzie afera

Polsat OKRUTNIE nabija się z Magdy Gessler! Będzie afera

Telewizja Polsat okrutnie nabija się z jednej z największych polskich gwiazd. Magda Gessler ukaże się w najnowszym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Szykuje się nie lada afera.

Serial "Świat według Kiepskich" jest jednym z najpopularniejszych programów telewizji Polsat. Produkcja jest obecna w ramówce stacji od wielu lat, bawiąc tysiące Polaków przed telewizorami. Serial miał ostatnio roczną przerwę od kręcenia kolejnych odcinków, jednak już od tej jesieni będziemy mogli śledzić 23. sezon tej produkcji. Jak zwykle nie może w nim zabraknąć znanych twarzy, a teraz rodzinę Kiepskich czekają prawdziwe Kuchenne Rewolucje.

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje wyśmiane w telewizji Polsat

Cały problem polega na tym, że Magda Gessler związana jest ze stają TVN i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. Dlatego właśnie ekipa serialu była zmuszona zatrudnić aktorkę, która wcieli się w znaną restauratorkę. W tej roli została obsadzona Elżbieta Romanowska, która znana jest z roli w serialu "Ranczo", wcieliła się tam w postać przebojowej Joli. Serialowa Magda Gessler pojawi się w domu rodziny Kiepskich i zostanie ugoszczona niezbyt apetycznymi kanapkami. Romanowska w charakterystyczny dla Gessler sposób krzyknie wtedy "Coś tu śmierdzi!", co mogliśmy niejednokrotnie zaobserwować w programie "Kuchenne Rewolucje". Wielu fanów restauratorki ma pretensje do telewizji Polsat o naśmiewanie się z Magdy Gessler. Dodatkowo zastanawiają się, czy gwiazda wie o sposobie, w jaki wykorzystany zostanie jej wizerunek. W innym przypadku mogłaby nawet pozwać stację. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News