Makabra! Gwiazdor Polsatu z zakrwawioną twarzą, zdjęcie w sieci

Makabra! Gwiazdor Polsatu z zakrwawioną twarzą, zdjęcie w sieci

Gwiazdor telewizji Polsat mocno przestraszył wszystkich swoich fanów. W sieci pojawiło się jego makabryczne zdjęcie, gdzie młody aktor ma całą zakrwawioną twarz. Co się właściwie stało?

Mateusz Banasiuk związany z telewizją Polsat jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Dzieli się swoim życiem ze swoimi fanami, ale ostatnio bardzo ich przestraszył i zaskoczył.

Gwiazdor telewizji Polsat wygląda jak pobity

Banasiuk wrzucił na swoje InstaStory zdjęcie, na którym wygląda dramatycznie. Ma całą zakrwawioną twarz i wygląda, jakby został przez kogoś dosłownie zmasakrowany. Co mu się stało? Na szczęście okazało się, że jego twarz była celowo ucharakteryzowana na tak pokiereszowaną, a aktora faktycznie nikt nie pobił. Liczne blizny na buzi i mnóstwo krwi pojawiły się tam na potrzeby kręconego właśnie filmu. Mateusz Banasiuk jest aktorem, który występuje w filmach, serialach, a także w teatrze. Już od 7 lat gra w "Pierwszej miłości". Aktor zagrał też wiele mniejszych ról w polskich produkcjach, takich jak "Barwy szczęścia". Życiową partnerką Banasiuka jest Magdalena Boczarska, również aktorka, z którą Mateusz ma syna. Polsat Przerażająca twarz Mateusza Banasiuka, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Burza w sieci, chodzi o seks-taśmę legendarnej wokalistki. Gejowska afera w tle
  2. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
  3. Rydzyk triumfuje, opozycja w szale. Rozpoczyna się ŚLEDZTWO
  4. Tak naprawdę NIE dostajesz obiecanych 500 zł. Oto jak PiS wykiwał Polaków
  5. Ten jeż wygląda jak balonik. Jest słodki, ale cierpi na straszną chorobę
Źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News