Ukochana gwiazdora Polsatu dźwiga zakupy, a on nic! Jak mu nie wstyd?!

Ukochana gwiazdora Polsatu dźwiga zakupy, a on nic! Jak mu nie wstyd?!

Polsat, a dokładniej władze stacji, bez wątpienia nie byłyby zadowolone z takiego zachowania. Mowa o tym, co zrobił Rafał Maserak, znany tancerz w Polsce. Niestety, z ostatniego zdjęcia najwyraźniej wynika, że gwiazdor chyba nie umie najlepiej się zachowywać. Gwiazdor Polsatu dosłownie puścił ukochaną z torbami. Jego zachowanie oburzyło nie tylko inne gwiazdy.

Polsat przyciąga do siebie wielu znanych tancerzy. Jednym z nich jest Rafał Maserak, kojarzą wszyscy ci, którzy chociaż trochę interesują się tańcem lub oglądają program w Polsacie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". To właśnie przez taniec w tym programie, jego kariera nabrała wielkiego tempa. Pokochały go tysiące Polek za styl oraz wygląd.

Rafał Maserak i jego związki

Wielu również słyszało o jego burzliwych związkach. W przeszłości związany był z inną tancerką Kamilą Kajak. Później zawrócił w głowie Małgorzacie Foremniak, a następnie spotykał się z Anitą Leśniak. Aktualnie jego partnerka jest Małgorzata Lis, z którą bardzo dobrze się mu powodzi. Rafał Maserak planował się ustatkować, chciał mieć rodzinę i zacząć spokojne życie. Niestety, stare przyzwyczajenia i nawyki wciąż w nim pozostały. Paparazzi przyłapali go na zakupach w centrum handlowym. Wielu sądzi, że Maserak bardzo lubi się pokazywać publicznie. Był tam ze swoją nową partnerką i jedna rzecz bardzo przykuła uwagę wszystkich, którzy zobaczyli zdjęcie. Małgorzata Lis jest obładowana torbami, w tych zapewne są nie tylko lekkie ciuchy. Rafał Maserak idzie sobie spokojnie obok i nic sobie z tego nie robi, że jego partnerka niesie torby.

Polsat by potępił takie zachowanie. Internauci zarzucają mu próżność i brak ogłady

Internauci bardzo szybko zaczęli komentować. Często przewija się pytanie o to, czy mu nie wstyd, że jego dziewczyna niesie torby, a on idzie sobie, jak gdyby nigdy nic. Jeden z nich napisał, że ten "puścił ją wręcz z torbami". W istocie Maserak mógłby pomóc swojej partnerce. Widać jednak, że jest zapatrzony w zupełnie coś innego i nie przejmuje się tym, co go otacza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krytyka ze strony internautów

Niektórzy zarzucają mu, że jest zbyt zapatrzony w siebie i w miejscach publicznych woli się pokazywać i pozować. Internauci mają mu to bardzo za złe. Mimo wszystko bardzo szanują go jako fenomenalnego tancerza, a damska część szaleje za nim, gdyż to naprawdę przystojny facet. Rafał Maserak jest trzykrotnym wicemistrzem Polski, jeżeli chodzi o tańce latynoamerykańskie. Należy również do tancerzy klasy "S", czyli reprezentuje najwyższy poziom. Specjalizuje się w nich i niewątpliwe ten fakt przyciąga do niego kobiety. Prócz tańca, zajmuje się również aktorstwem, jest też osobowością telewizyjną. Często występuje w różnych programach jako ekspert od tańca. Jeszcze nie raz będziemy go mogli zobaczyć na ekranach naszych telewizorów.
Źródło: Super Express ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Aktorka „Bożenki” z Klanu zapłaciła bardzo wysoką cenę za ciążę. Przykre informacje
  4. Joanna Liszowska bez makijażu! Fani oniemieli
  5. Okrutny lincz na Annę Lewandowską. Tym razem internauci mocno przesadzili
Następny artykuł