Śmierć bliskiej osoby zawsze jest strasznym ciosem, z którym ciężko sobie poradzić. Gwiazda telewizji Polsat przekonała się o tym dobitnie. „Na to nie można się przygotować”

Małgorzata Socha, wielka gwiazda telewizji Polsat, opowiedziała o śmierci, która wciąż ciąży jej na psychice. Aktorka nie może pogodzić się ze stratą taty.

Ojciec Sochy zmarł ponad miesiąc temu, po bardzo długiej chorobie. Aktorka utrzymuje, że długi czas, w którym jej tata podupadł na zdrowiu, wcale nie pomógł się jej przygotować na jego odejście.

– Chyba łatwiej pogodzić się ze stratą kogoś bliskiego, gdy się z tym liczysz. Chociaż nigdy nie można być gotowym na odejście najbliższych to jednak mój tata nas do tego w jakiś sposób przygotował. Chorował przez wiele lat – opowiada aktorka.

Gwiazda telewizji Polsat w trudnej sytuacji

Co więcej, niedługo w rodzinie aktorki pojawi się nowy członek rodziny. To co prawda bardzo radosne wydarzenie, ale biorąc pod uwagę okoliczności, jest również ogromnym wyzwaniem.

– Wielką rekompensatą jest to, że wkrótce w naszej rodzinie pojawi się nowy człowiek i wypełni tę pustkę. Moja trzecia ciąża daje mi nową energię i siłę – mówi jednak aktorka, która jest bardzo szczęśliwa z tego, że wkrótce znowu zostanie mamą.

Gwiazda musi dodatkowo łączyć ciążę i żałobę z pracą na planie 12. sezonu hitowego serialu telewizji Polsat – „Przyjaciółki”. Nie jest z resztą jedyną aktorką, która gra w tej produkcji, będąc w ciąży.

– Tworzymy 12. sezon. Zdjęcia potrwają do sierpnia. Muszę przyznać, że to jest coś wyjątkowego, jakaś kobieca energia, że dziewczyny, które grały u nas w serialu często zachodziły w ciążę. Tak zapewne działa siła kobiet. Lubimy się i wspieramy także poza planem – opowiadała Socha. Trzymamy kciuki za jej wszystkie projekty, a przede wszystkim za to, żeby pogodziła się z odejściem taty.

Polsat
fot. instagram.com/malgosia_socha
Małgorzata Socha
screen youtube.com/FAKT24.PL
Polsat
fot. instagram.com/malgosia_socha

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Big Cyc pozywa TVP za wykorzystanie piosenki. Żąda… miliona złotych na WOŚP!
  2. Przerażająca tajemnica syna Zamachowskiej. Zmaga się z poważną chorobą
  3. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł

Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa


Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]