Gwiazda Polsatu ma dość. Prosi fanów o pomoc

Gwiazda Polsatu ma dość. Prosi fanów o pomoc

Polsat był dla niej przepustką do sławy. Charakterystyczna aktorka teatralna w końcu dała się poznać szerokiej publiczności. Wystąpiła w "Świecie według Kiepskich" i natychmiast zdobyła sympatię fanów. Okazuje się, że teraz publicznie musiała prosić o pomoc.

Polsat zaproponował jej rolę w "Świecie według Kiepskich". Joanna Kurowska zaczęła się więc regularnie pojawiać na małym ekranie w roli żony Kozłowskiego. Okazuje się, że prywatnie przyznała się, że musi się mierzyć ze wstydliwym problemem. Nauczyła się jednak o nim głośno rozmawiać i zaapelowała do swoich fanów o pomoc.

Co się wydarzyło z gwiazdą telewizji Polsat? Joanna Kurowska ma dość

Na swoim instagramowym profilu, gwiazda postanowiła się podzielić problemami... z wagą! Okazuje się, że Joanna Kurowska kilka lat temu schudła dziesięć kilogramów. Należąca do najbardziej charakterystycznych polskich aktorek, artystka zmieniła się wtedy nie do poznania. Zapowiedziała, że nastąpi ciąg dalszy metamorfozy i prosi swoich fanów o wsparcie. - Robiłam porządki w zdjęciach. Znalazłam takie. Stwierdziłam, jak Ferdek Kiepski: "Tak być nie będzie" - i wzięłam się za poświąteczne odchudzanie. Zamówiłam catering, na którym już kiedyś schudłam. Sporo. Zobaczymy jak będzie tym razem. Kochani proszę zróbcie mi kółko wsparcia. Albo może ktoś by ze mną... wespół, zespół... - pojawiło się pod zdjęciem aktorki w pięknej sukni na wybiegu. W komentarzach fani zauważają, że aktorka teraz wygląda świetnie i nie musi przechodzić na diecie. Niektórzy zapowiadają, że z przyjemnością pomogą kobiecie w jej postanowieniu. - Ale Pani Joanna telewizja pogrubia widziałam na żywo w teatrze to nie jest źle, ale satysfakcja jest jak się zgubi - napisała jedna z fanek. - Powodzenia Pani Joanno - czytamy dalej. - Ja też, damy rade dla zdrowia żeby ciężko nie było chodzić, żeby kolana nie bolały, najlepsza motywacja - czytamy dalej. - Zaczynamy razem - zapowiada entuzjastycznie jedna z fanek aktorki.

Joanna Kurowska - sylwetka

Pojawia się na małym ekranie i w produkcjach teatralnych. Joannę Kurowską najczęściej można spotkać w tytułach komediowych. Sama przyznaje, że jest aktorką charakterystyczną i jej "tusza" nigdy nie przeszkadzała w pracy. Mimo wszystko, chciałaby zmienić swój wygląd i poprawić kondycję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Od 2017 pojawia się w serialu "O mnie się nie martw", możemy ją także oglądać w "Świecie według Kiepskich". Mogliśmy ją oglądać w "Ojcu Mateuszu", "Blondynce", czy "Klanie". Aktorka pojawia się także w kinowych produkcjach, między innymi w "Śniadaniu do łóżka". Jej życie prywatne w ostatnich latach było bardzo trudne. W 2014 roku zmarł jej mąż, Grzegorz. Po tragicznej śmierci kobieta się załamała i nie potrafiła znaleźć swojego miejsca. Wtedy lekiem była dla niej praca i przyjaciele. W wywiadach wielokrotnie przyznała, że bliscy wspierali ją, gdy ta nie była w stanie sama stanąć na nogi. W 2018 roku ogłosiła, że jest zaręczona. Polsat Instagram/Joanna KurowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Pieniądze są POTĘŻNE!
  2. Ile ma lat Elżbieta Jaworowicz? Przeżyjecie prawdziwy SZOK!
  3. Gwiazda TVN pilnie przewieziona do szpitala. Konieczna była operacja
  4. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  5. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News