Gwiazdor show Polsatu zakończył karierę. Został... księdzem

Gwiazdor show Polsatu zakończył karierę. Został... księdzem Źródło:

Niewiele brakowało, a gwiazdor muzycznego show, mógłby się stać największą gwiazdą telewizji Polsat. Nie skorzystał jednak z tego. Zakończył ledwie rozpoczynającą się karierę i poszedł drogą duchową. Został... księdzem!

Takie zwroty akcji nie zdarzają się zbyt często. Na ogół, jeśli ktoś decyduje się wziąć udział w talent show, to nie kończy kariery, idąc zupełnie inną drogą. Gwiazdor jednego z najbardziej lubianych programów telewizji Polsat złamał jednak wszelkie stereotypy. Od gwiazdy do... duchownego! Taką drogę przeszedł Maciej Czaczyk, który występował w programie Must be the Music. Miał szansę zostać gwiazdą nawet międzynarodowego formatu, ale postanowił pójść za swoim powołaniem.

Mógł być gwiazdą telewizji Polsat a został księdzem

Dał się poznać jako "skromny chłopak z gitarą". Najwyraźniej scena nie przekonała go na tyle, by zdecydować się na taką właśnie życiową drogę. Chociaż widzowie show telewizji Polsat go uwielbiali - chłopak zrezygnował z tego wszystkiego dla Pana Boga. Czaczyk po wygranej w programie dał jeszcze kilka koncertów, wydał debiutancki album, a potem... wstąpił do seminarium duchownego. Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie przyjęło go z otwartymi ramionami. - Świadectwa wiary to coś, co jest obecnie potrzebne. Trzeba mieć do tego odwagę. Nie boję się powiedzieć, że Pan Bóg jest ważny w moim życiu. To nie jest oczywiste nawet wśród księży, by powiedzieć, że Bóg jest dla mnie na pierwszym miejscu - mówił przyszły ksiądz, a był gwiazdor w rozmowie z Katolicką Bydgoszczą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  2. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
  3. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze „przyłapali” naszych piłkarzy
  4. Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk
  5. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
Źródło: plejada.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News