Koszmarny wypadek aktorki Polsatu! Samochód wylądował na dachu

Koszmarny wypadek aktorki Polsatu! Samochód wylądował na dachu Źródło: screen/youtube/24gliwice

Polsat jako jedna z największych stacji w Polsce ma pod swoimi skrzydłami dziesiątki najsławniejszych i uwielbianych przez widzów aktorów oraz celebrytów. Właśnie pojawiła się wstrząsająca informacja dotycząca cieszącej się wielką popularnością aktorki. Samochód, którym jechała, miał bardzo niebezpieczny wypadek. 

Polsat przez wszystkie lata swojej emisji wypromował tysiące gwiazd, które stały się ulubieńcami wszystkich Polaków. W ich zastępach stoją zarówno znakomici dziennikarze, jak i celebryci oraz aktorzy, których z uwielbieniem oglądamy każdego dnia na ekranach naszych telewizorów. Teraz jednak pojawiła się straszna informacja dotycząca jednej z uwielbianych przez Polaków aktorki. Twarz telewizji Polsat miała bardzo poważny wypadek, który wydarzył się w czasie prac nad najnowszą, amerykańską produkcją, w której właśnie kobieta bierze udział. Samochód, którym jechała, wylądował na dachu, a cała sytuacja wyglądała przerażająco.

Gwiazda telewizji Polsat miała wypadek

Agnieszka Grochowska jest uwielbianą polską aktorką, która zdobyła ogromne uznanie widzów dzięki wcielaniu się w postaci asystentki Doroty w kultowym serialu "Ekipa" emitowanym jeszcze kilka lat temu na antenie telewizji Polsat. Obecnie kobieta pracuje nad nową produkcją, jednak w czasie przygotowań, które odbywają się w Rzymie, doszło do wstrząsającego wypadku. - Samochód dachował, moja koleżanka, która prowadziła, była poważniej ranna. Poczułam na własnej skórze, jak ulotne jest życie, jak łatwo i bez sensu może się skończyć… Obiecałam sobie, że będę się cieszyła wszystkim i pytanie: "Po co?" zastąpi: "Dlaczego nie" - opowiadała o zdarzeniu. Oficjalnie poinformowano, iż jej życiu i zdrowiu na szczęście nic nie zagraża, choć całe zdarzenie wyglądało wyjątkowo poważnie i niebezpiecznie. Nie wiadomo również, w jakim stanie rzeczywiście jest kierowca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Grochowska pracuje nad nowym filmem

Polska aktorka w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością, a producenci i stacje telewizyjne wręcz się o nią zabijają. Niedawno zdecydowała się o dołączeniu do obsady amerykańskiego "Teen Spirit", gdzie będzie miała okazję zagrać u boku takich gwiazd, jak Elle Fanning, Millie Brady czy Rebecca Hall. Produkcja zapowiadana jest jako dramat muzyczny, a reżyserem jest Max Minghella. Oficjalna premiera wstępnie zaplanowana jest na kwiecień 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Trudno jednak powiedzieć, kiedy dotrze do naszego kraju. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przerażająca choroba rozrywa Katarzynę Dowbor. Wstrząsający dramat
  2. Kinga Rusin zarabia fortunę. Jej zarobki wgniatają w fotel
  3. Oto jak mieszka Szelągowska. Brutalnie wbiło nas w ziemię
  4. Gigantyczna wpadka TVP na Facebooku! Zapomnieli się wylogować
  5. Mrożąca krew w żyłach przeszłość gwiazdy „Gotowych na wszystko”. Koszmarny horror
  6. Babcia synowej Martyniuka przerywa milczenie. Jest zdruzgotana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News