Koszmarna kontuzja uwielbianego uczestnika Tańca z gwiazdami. Ogromny ból, wystąpi dzisiaj?

Koszmarna kontuzja uwielbianego uczestnika Tańca z gwiazdami. Ogromny ból, wystąpi dzisiaj? Źródło: youtube.com/Polsat

Polsat ma bardzo złą wiadomość dla widzów swojego kluczowego programu. Bardzo możliwe, że w dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie wystąpi jeden z najbardziej lubianych uczestników. Niespodziewana sytuacja może zaważyć na jego udziale.

Polsat ma bardzo smutną wiadomość dla fanów "Tańca z Gwiazdami". Już dziś tysiące widzów czeka z niecierpliwością na emisję najnowszego odcinka serii, która cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Zwłaszcza, że do wyłonienia zwycięzcy zostało tak niewiele czasu.

Jak się okazuje, Mariusz Węgłowski, znany wszystkim widzom Polsatu z jednej z głównych ról w serialu "Policjanci i policjantki", może dziś nie wystąpić w programie. Powodem jest bardzo bolesna kontuzja, której aktor nabawił się podczas jednego z treningów. Widzowie są zasmuceni, jednak mają nadzieję, że kontuzja celebryty nie jest tak poważna, jak się wydaje.

Polsat zasmuca widzów. Lubiany zawodnik może dziś nie wystąpić

Sytuacja jest o tyle przykra, że jeszcze wczoraj Mariusz Węgłowski zachęcał widzów do oglądania programu na swoim Instagramie. Jednak ból, który od pewnego czasu czuje może uniemożliwić mu występ.

- Hej kochani. Poznajecie Dr Jones w wersji tanecznej. Jeśli tak to super. Zapraszamy gorąco z Kasią, tzn. para nr 6, do oglądania jutrzejszego odcinka TzG. Będzie się działo. Bądźcie z nami, bo myślę, że będzie świetna zabawa. Do zobaczenia w Polsacie. Dobrego dnia - napisał wczoraj aktor na swoim Instagramie.

Kontuzja przydarzyła się aktorowi podczas jednego z treningów, dlatego musiał mocno ograniczyć taneczne akrobacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Naderwałem przyczep mięśnia dwugłowego uda. Lekarz powiedział mi, ze jeśli nie będę jej oszczędzał, to w najgorszym wypadku mogę ja nawet stracić (...) Po każdym treningu czuję ogromny ból. Dlatego korzystam z rehabilitacji i biorę dużo leków przeciwbólowych - powiedział w rozmowie z Faktem.

Aktor, który dzięki serialowi o policjantach zdobył dużą popularność jest nie tylko faworytem do wygrania programu, ale także ulubieńcem widzów. Od pewnego czasu jego popularność rośnie z każdym tygodniem, a fani szczerze martwią się, że przez jeden błąd podczas treningu może przydarzyć mu się całkowita eliminacja nie tylko z programu, ale także w dużej mierze z aktorstwa. Mimo wszystko doceniają jego poświęcenie i liczą, że jeszcze dziś będą mogli zobaczyć taniec w jego wykonaniu i zagłosować na ulubioną parę.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News