Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów XXI wieku podzieli widzów Polsatu. Wieczorem tłumy będą rozgrzane do czerwoności

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów XXI wieku podzieli widzów Polsatu. Wieczorem tłumy będą rozgrzane do czerwoności Źródło: fot. pixabay.com/RonPorter

Polsat na dzisiejszy hit dnia wybrał jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów XXI wieku. Więszość scen z tego filmu potrafi rozgrzać do czerwoności.

Polsat na dzisiejszy wieczór zaplanował seans drugiej części kultowego filmu, który znają chyba wszyscy. Mowa dokładniej o "Aniołkach Charliego: Zawrotna szybkość". Produkcja podobnie jak jej poprzednik odniosła niewiarygodny sukces na całym świecie, a dodatkowo zyskała miano jednego z najbardziej kontrowersyjnych filmów XXI wieku. Bez wątpienia tytuł ten nie został nadany bez powodu, a wszystko przez to, że film momentami potrafi być naprawdę gorący.

Polsat stawia na kontrowersyjny film

Może dzisiaj film ten nie wzbudza już takich emocji, ale trzeba pamiętać, że miał on premierę w 2003 roku. Co więcej, sama pora emisji zdaje się wcale nie być dziełem przypadku, czy tym, że nie było już miejsca w ramówce. W tym wypadku chodzi bardziej o treści, jak i sceny prezentowane podczas seansu. Film rozpoczyna się niedługo po wybiciu godziny 23:00, a to wprost zapowiada, że czekają na nas również pikantne sceny.

Nie da się ukryć, że mimo gigantycznego sukcesu na całym świecie, nie jest to film najwyższych lotów, ale mimo to zawsze ściąga przed telewizory całą masę widzów. Jednym z atutów, szczególnie dla męskiej części widowni, bez wątpienia jest obecność trzech pięknych głównych bohaterek, których zachowanie nierzadko ma silny podtekst erotyczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Również stroje seksownych agentek potrafią pobudzić wyobraźnie, podobnie jak liczne sceny, w których nasze oczy są wręcz bombardowane erotyzmem. Jednym będzie to odpowiadać, a inni odbiją się od tej produkcji, uznając, że nigdy więcej w życiu już jej nie obejrzą. Nawet teraz opinie wśród internautów są bardzo podzielone.

 - Jeżeli jest jakikolwiek sens, żeby to oglądać, to aktorki, ale od razu mówię, że dźwięk jest niepotrzebny - pisze jeden z internautów.

 - Tak nachalnie seksistowskiego filmu już dawno nie widziałam. Absolutnie nie polecam - czytamy.

 - Przecież to jest jak soft porno, tylko gołych cycków nie ma. Nie dziwie się, że puszczają to o takiej porze - dodaje kolejny internauta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News