Gwiazda Polsatu przeżywa prywatny "dramat". Fani są wściekli

Gwiazda Polsatu przeżywa prywatny "dramat". Fani są wściekli

Polsat od kilku lat konsekwentnie decyduje się na pokazywanie widzom nowych edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jedną z jego największych gwiazd jest bez wątpienia Katarzyna Skrzynecka, znana widzom jako piosenkarka oraz aktorka. Kiedy artystka zdecydowała się podzielić z fanami prywatnymi smutkami, wielu z nich wpadło niespodziewanie w prawdziwą wściekłość.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych wśród widzów programów rozrywkowych. Dzięki niemu mogą bowiem odkrywać całkowicie nowe oblicze krajowych artystów, których znają z radia, kina lub telewizji. Bez wątpienia show przyniosło ogromną popularność pozostającej od lat w krajowej branży muzycznej oraz aktorskiej Katarzynie Skrzyneckiej. Gwiazda wygrała jedną z edycji programu, po czym dostała się do jego jury, w którym niezmiennie zasiada.

Gwiazda telewizji Polsat wyznaje

Co ciekawe, wysokie zarobki w telewizji Polsat nie wystarczają aktorce na spełnienie największego marzenia. Chciałaby bowiem ułatwić sobie częste wyjazdy do Grecji, w której zakochała się już długi czas temu. - Niestety, zakup domu to bardzo kosztowna rzecz, inwestycja, za którą trzeba płacić podatki przez cały rok. To byłaby finansowa studnia bez dna - powiedziała w jednym z wywiadów gwiazda, dzieląc się z fanami przykrą dla siebie sytuacją. Ostateczne piosenkarka miała wpaść jednak na inny pomysł, aby zbliżyć się do uwielbianego kraju. W mediach opowiedziała o nim jej bliska znajoma. - Kasia ma mnóstwo przyjaciół Greków. Od jakiegoś czasu rozmawiają o tym, czy nie spróbować poprowadzić tam wspólnego biznesu. Mogliby na przykład otworzyć niedrogi hotel lub restaurację. Byłaby to też inwestycja na przyszłość. Przecież program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym Kasia z sukcesem zajmuje fotel jurorki, nie będzie trwał wiecznie. A ona jest realistką, nie trwoni pieniędzy, potrafi być naprawdę oszczędna i przewidująca - ujawniła "Rewii" osoba z otoczenia Katarzyny Skrzyneckiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak fani zareagowali na wyznanie Katarzyny Skrzyneckiej?

Co zaskakujące, wielu fanów naprawdę rozzłościły pełne żalu wyznania gwiazdy. Jak zapewniali w komentarzach, większości Polaków nie stać na zakup własnego mieszkania w kraju. Z tego powodu muszą zadłużać się na długie lata i nie myślą nawet o zagranicznych podróżach ani inwestycjach. "To, że Kasia nie ma domu w Grecji, to naprawdę nieszczęście!!! Pomyśleć, ilu ludzi w naszym kraju jest nieszczęśliwych, bo własnego mieszkania nie posiadają"; "Może się złożymy na ten dom? A sami całe życie na wynajmowanym. Grecji się zachciało" - to tylko niektóre z komentarzy, które możemy znaleźć na ten temat w internecie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Policja zatrzymała gwiazdora hitowego show Polsatu! Z tego się nie wywinie, fanów zamurowało
  2. Kasia Kowalska w rozrywających serce słowach o odejściu ojca. „Nigdy tak nie cierpiałam”
  3. Jaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Postaw na nogi!
  4. Myślisz, że znasz i rozumiesz swojego psa? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, jak bardzo się mylisz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News