Polsat od kilku lat konsekwentnie decyduje się na pokazywanie widzom nowych edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jedną z jego największych gwiazd jest bez wątpienia Katarzyna Skrzynecka, znana widzom jako piosenkarka oraz aktorka. Kiedy artystka zdecydowała się podzielić z fanami prywatnymi smutkami, wielu z nich wpadło niespodziewanie w prawdziwą wściekłość.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych wśród widzów programów rozrywkowych. Dzięki niemu mogą bowiem odkrywać całkowicie nowe oblicze krajowych artystów, których znają z radia, kina lub telewizji.

Bez wątpienia show przyniosło ogromną popularność pozostającej od lat w krajowej branży muzycznej oraz aktorskiej Katarzynie Skrzyneckiej. Gwiazda wygrała jedną z edycji programu, po czym dostała się do jego jury, w którym niezmiennie zasiada.

Gwiazda telewizji Polsat wyznaje

Co ciekawe, wysokie zarobki w telewizji Polsat nie wystarczają aktorce na spełnienie największego marzenia. Chciałaby bowiem ułatwić sobie częste wyjazdy do Grecji, w której zakochała się już długi czas temu.

– Niestety, zakup domu to bardzo kosztowna rzecz, inwestycja, za którą trzeba płacić podatki przez cały rok. To byłaby finansowa studnia bez dna – powiedziała w jednym z wywiadów gwiazda, dzieląc się z fanami przykrą dla siebie sytuacją.

Ostateczne piosenkarka miała wpaść jednak na inny pomysł, aby zbliżyć się do uwielbianego kraju. W mediach opowiedziała o nim jej bliska znajoma.

– Kasia ma mnóstwo przyjaciół Greków. Od jakiegoś czasu rozmawiają o tym, czy nie spróbować poprowadzić tam wspólnego biznesu. Mogliby na przykład otworzyć niedrogi hotel lub restaurację. Byłaby to też inwestycja na przyszłość. Przecież program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym Kasia z sukcesem zajmuje fotel jurorki, nie będzie trwał wiecznie. A ona jest realistką, nie trwoni pieniędzy, potrafi być naprawdę oszczędna i przewidująca – ujawniła „Rewii” osoba z otoczenia Katarzyny Skrzyneckiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?

Jak fani zareagowali na wyznanie Katarzyny Skrzyneckiej?

Co zaskakujące, wielu fanów naprawdę rozzłościły pełne żalu wyznania gwiazdy. Jak zapewniali w komentarzach, większości Polaków nie stać na zakup własnego mieszkania w kraju. Z tego powodu muszą zadłużać się na długie lata i nie myślą nawet o zagranicznych podróżach ani inwestycjach.

„To, że Kasia nie ma domu w Grecji, to naprawdę nieszczęście!!! Pomyśleć, ilu ludzi w naszym kraju jest nieszczęśliwych, bo własnego mieszkania nie posiadają”; „Może się złożymy na ten dom? A sami całe życie na wynajmowanym. Grecji się zachciało” – to tylko niektóre z komentarzy, które możemy znaleźć na ten temat w internecie.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja zatrzymała gwiazdora hitowego show Polsatu! Z tego się nie wywinie, fanów zamurowało
  2. Kasia Kowalska w rozrywających serce słowach o odejściu ojca. „Nigdy tak nie cierpiałam”
  3. Jaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Postaw na nogi!
  4. Myślisz, że znasz i rozumiesz swojego psa? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, jak bardzo się mylisz

Czy oglądasz program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

Zobacz również