Jest przepiękną dziennikarką Polsatu. Cierpi na straszną, nieuleczalną chorobę

Bez tej przepięknej dziennikarki, trudno sobie w ogóle wyobrazić telewizję Polsat. Kobieta bardzo zaskoczyła swoich fanów. Opowiedziała o tym, że cierpi na straszną, nieuleczalną chorobę, która miała ogromny wpływ na jej życie.

Karolinę Szostak znają wszyscy fani telewizji Polsat oraz entuzjaści sportu. Przepiękna prezenterka jest bardzo ważną postacią na antenie. Okazuje się, że kobieta zmaga się z bardzo poważną, nieuleczalną chorobą. Prywatne życie Karoliny Szostak nie było wcale zbyt kolorowe. Dziennikarka miała kiedyś bardzo poważny wypadek, z którego ledwo uszła z życiem. Potem przez wiele lat walczyła z nadwagą.

Dziennikarka telewizji Polsat ma problemy zdrowotne

Okazuje się, że jej nadprogramowe kilogramy nie były wynikiem nieprawidłowego trybu życia. Walkę z nadwagą zafundowała jej... poważna, nieuleczalna choroba. Karolina Szostak cierpi na hashimoto. Choroba związana jest z niedoczynnością tarczycy. - Nigdy nie byłam nad wyraz szczupła, ale gdy 12 lat temu w krótkim czasie przybyło mi dużo kilogramów, czułam, że to nie jest normalne. Ile dokładnie przytyłam? Nie wiem, bo ja się nie ważę. Ale na pewno nie były to dwa kilogramy. Raczej dwa rozmiary. [...] Dodam, że ta nadwaga nie była skutkiem jakiegoś nadmiernego objadania się, bo ja generalnie nigdy nie jadłam za dużo - wyznała na łamach Gazety Wyborczej popularna prezenterka. Diagnoza zmieniła jej życie. - Nie było wątpliwości - mam niedoczynność tarczycy, która jak wiadomo, idzie w parze z nadwagą. Lista objawów hashimoto jest długa. Jeśli o mnie chodzi, to mogłabym z niej wykreślić wszystkie poza jednym - tyciem. [...] Nie pamiętam już, jakie miałam TSH, gdy mi zdiagnozowano hashimoto, ale musiało być dość wysokie, skoro od razu dostałam 50 mg tyroksyny. Potem endokrynolog zaczął mi zwiększać tę dawkę. Może za szybko. Skutek był taki, że wprawdzie schudłam trochę, ale wpadłam w nadczynność - opowiadała dalej dziennikarka. To wszystko bardzo mocno wpływało nie tylko na jej wygląd, ale również na całe samopoczucie młodej prezenterki. Sama wspomina tamte momenty jako prawdziwy koszmar. - To było okropne. Trzęsły mi się ręce, czułam, że jestem rozedrgana, waliło mi serce. Nie mogłam się skupić i normalnie pracować. Trzeba było zmniejszyć dawkę, bo stan, w którym się znalazłam, był dla mnie niebezpieczny. Udało mi się wyjść z tej nadczynności, ale wróciły kilogramy. A poza tym wszystkie parametry zdrowia miałam dobre, TSH też odpowiednie, bo badałam się regularnie - mówi na zakończenie. Miejmy nadzieję, że na dobre wróci do siebie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kukulska ma powody do obaw. Wokalistka drży o własną córkę
  2. Media o tym nie informowały. Nieznany fakt z życia Anny Jantar
  3. Krawczyk pod ostrym ostrzałem! „Oszukał nas” (VIDEO)
Źródło: kozaczek.pl      
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News