Roztrzaskana czaszka, krwiak mózgu, paraliż ciała. Dramat pięknej dziennikarki Polsatu
Malwina Kossela - 5 Lipca 2018

Roztrzaskana czaszka, krwiak mózgu, paraliż ciała. Dramat pięknej dziennikarki Polsatu

Karolina Szostak jest niekwestionowaną gwiazdą telewizji Polsat. Widzowie kojarzą jednak dziennikarkę przede wszystkim z przedstawiania wiadomości sportowych i ze spektakularnej metamorfozy, która skłoniła ją do napisania książki. Jednak nim do tego wszystkiego doszło, gwiazda przeżyła prawdziwy koszmar.

Karolina Szostak w telewizji Polsat zajmuje się przede wszystkim sportem, za co szczególnie ceni ją męska część widzów. Dziennikarka współpracuje zarówno z głównym kanałem stacji, jak i pobocznymi Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

Gwiazda telewizji Polsat miała straszny wypadek

Niewiele osób ma świadomość tego, że droga Szostak do kariery nie należała do najłatwiejszych. Kiedy była nastolatką, przydarzył się jej bowiem straszliwy wypadek drogowy, w wyniku którego znacząco ucierpiała. Odbił się on mocno na zdrowiu kobiety i wydawać by się mogło, że zaważy na jej przyszłości. Karolina Szostak postanowiła jednak walczyć. Z powodu zdarzenia przyszła dziennikarka trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Miała krwiaka mózgu i pokruszoną czaszkę. Przez długi czas miała także widocznego zeza, który był objawem neurologicznym oraz sparaliżowaną połowę ciała. Musiała ostatecznie przejść operację trepanacji czaszki. Szostak wyszła z tego w fantastycznej formie i dziś czuje się już zdecydowanie lepiej. Udało jej się nie tylko dość do tego, że świetnie i samodzielnie funkcjonuje, ale również do tego, że zrobiła naprawdę oszałamiającą karierę. Pewne następstwa wypadku jednak wciąż z nią pozostały. Dziennikarka nie słyszy na lewe ucho, wydaje się to jednak być niewielką niedogodnością, biorąc pod uwagę co jej groziło.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzów TVN wbiło w ziemię! Nową gwiazdą stacji zostanie… Justyna Żyła
  2. Potworny ból niszczy jej życie. Uwielbiana w DDTVN gwiazda zniknie z ekranu?
  3. Z hitowego serialu TVN wyrzucono znienawidzoną aktorkę! „Nareszcie”
  4. WSZYSCY WŁAŚCICIELE PSÓW MAJĄ TEN PROBLEM. OTO JAK GO ROZWIĄZAĆ
  5. Gwiazda show TVN w ogniu krytyki! To mogło zakończyć się tragedią
eksplozjaNie uwierzysz, jak zginęli! 12 najgłupszych śmierci, jakie widział światCzytaj dalej
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News