Tę galę Polsatu zapamiętamy na długo. Wszyscy celebryci nagle zostali rozbici w pył

Tę galę Polsatu zapamiętamy na długo. Wszyscy celebryci nagle zostali rozbici w pył Źródło: screen/youtube/polsat

Polsat dopiero co zakończył galę Siatkarskie Plusy 2019, emocje jednak wciąż nie opadły, a o całej imprezie rozpisują się wszystkie media w Polsce. Na uroczystości pojawiło się wiele znakomitych gwiazd, jedna z nich świeciła jednak zdecydowanie jaśniej. Karolina Szostak nagle rozbiła celebrytów w pył. Widzowie na pewno zapamiętają tę galę na długo.

Polsat jako jedna z największych telewizji w Polsce angażuje się w wiele akcji, projektów i wydarzeń, które przynoszą jej jeszcze większą popularność i nieustające zyski. W ostatnich dniach szczególnie głośno było o gali Siatkarskie Plusy 2019, na której zjawiła się cała śmietanka polskiego show-biznesu. Jak można się domyślić, gwiazd było tak dużo, a ich kreacje były tak niesamowite, że fotografowie nie wiedzieli, gdzie mają kierować obiektywy swoich aparatów. Jedna prezenterka na gali telewizji Polsat jednak szczególnie się wyróżniała - Karolina Szostak nagle rozbiła celebrytów w pył.

Karolina Szostak zadziwiała na gali telewizji Polsat

Karolina Szostak jeszcze do niedawna była dosyć przeciętną, polską dziennikarką, która niczym specjalnym się nie wyróżniała. Wszystko zmieniło się jednak dwa lata temu, kiedy schudła prawie 30 kg, postawiła na odważną, choć elegancką garderobę oraz zdradziła kilka sekretów dotyczących jej krótkiego związku z ukraińskim milionerem Vladem. Od tamtego czasu dziennikarka telewizji Polsat cieszy się ogromną popularnością i uwielbieniem widzów, a teraz zaskoczyła wszystkich podczas oficjalnej gali. Zjawiła się na niej w przepięknej, bordowej sukni od Violi Piekut, dzięki której totalnie rozbiła celebrytów w pył. Fenomenalną całość dopełniała dyskretna biżuteria oraz pierścień z bordowym kamieniem, idealnie pasujący do kreacji. Dzięki tej dziennikarce i jej niesamowitemu wyglądowi z pewnością zapamiętamy tę galę na bardzo długo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani zachwyceni wyglądem i kreacją prezenterki

Kobieta szybko okrzyknięta została największym wydarzeniem gali, a jej fenomenalnym wyglądem zachwycali się nie tylko obecni na imprezie dziennikarze i fotografowie, ale i fani. Udostępnione przez nią na Instagramie zdjęcie momentalnie zasypała lawina komplementów. - Wyglądasz fenomenalnie! Zdecydowanie najjaśniejsza ze wszystkich gwiazd podczas całego tego wieczoru - pisze fan. - Nieziemsko kusząca, ale i elegancka suknia. Wyglądasz jak prawdziwa królowa sali - ocenia kolejny. - Jesteś po prostu doskonała. Nikt tego wieczoru nie mógł się z tobą równać. Ta suknia to był strzał w dziesiątkę! - dodaje następna osoba. polsat pikio.pl Fot. Instagram/karolinaszostak ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy
  2. Co się stało z Ewą Farną? Gwiazda niknie w oczach!
  3. Po latach ujawniono niesamowite zdjęcie! Anna Przybylska w objęciach króla disco polo
  4. Andrzej Grabowski sprzedaje swój dom! Co się dzieje z gwiazdą „Kiepskich”?!
  5. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News