Młoda gwiazda Polsatu przeżyła szok u lekarza. Przerażona śmiertelną chorobą

Młoda gwiazda Polsatu przeżyła szok u lekarza. Przerażona śmiertelną chorobą

Polsat od wielu lat sukcesywnie współpracuje z Karoliną Szostak. Dziennikarka i prezenterka pojawia się nie tylko w serwisach informacyjnych, ale także różnego rodzaju programach rozrywkowych stacji. Gwiazda podzieliła się właśnie z fanami bardzo trudną historią ze swej przeszłości, aby jednocześnie zachęcić do dbania o siebie oraz wykonywania częstych badań u specjalistów.

Karolina Szostak urodziła się 15 sierpnia 1975 roku w Warszawie. Chociaż karierę telewizyjną zaczęła jeszcze jako nastolatka, ostatecznie pasja ta stała się dla niej sposobem zarobku na całe życie. W 1999 roku gwiazda rozpoczęła więc współpracę z Polsat Sport, a w 2011 roku także z Polsat Sport News. Poza tym wciąż pojawia się w serwisach sportowych po Wydarzeniach w głównym kanale Polsatu.

Polsat: dziennikarka bała się śmiertelnej choroby, fani wstrzymali oddech

Popularna dziennikarka, która doskonale poprowadziła swoje życie zawodowe, zdecydowanie nie ma jednak szczęścia do utrzymywania dobrego zdrowia. Przed laty przeżyła dramatyczny wypadek drogowy, który na długi czas odebrał jej pełną sprawność. Wiadomo także, że zmagała się z nadwagą oraz wciąż cierpi na Hashimoto. Gwiazda była więc naprawdę przerażona, kiedy w czasie wizyty u specjalisty zaczęła podejrzewać, że może być śmiertelnie chora. O tej trudnej dla siebie sytuacji Szostak zdecydowała się szczerze opowiedzieć w jednym z wywiadów. - Pani doktor, oglądając wyniki badań z mammografii, zaniepokoiła się cieniem, który pojawił się na monitorze. Wezwała mnie i kazała mi natychmiast powtórzyć badanie - ujawniła w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" prezenterka.

Najpierw strach, potem wielka ulga - Karolina Szostak szczerze o badaniu

- Bardzo się przestraszyłam, ale na szczęście to był fałszywy alarm. Uspokoiła mnie, że przy tak obfitym biuście jak mój czasem coś źle się ułoży i powstają zacienienia. Tak też się okazało. Następny zapis był już czysty - dodała po chwili gwiazda, uspokajając licznych fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fakt, iż dziennikarka zdecydowała się otwarcie opowiedzieć o przerażających dla siebie chwilach, nie był na pewno bezcelowy. Karolina Szostak chciała tym samym zapewne zachęcić czytelników do dbania o swoje zdrowie oraz częste decydowanie się na okresowe badania, które mogą pomóc w szybkim zdiagnozowaniu oraz wyleczeniu ewentualnych dolegliwości. Jak bowiem często zaznaczają lekarze, im szybciej dowiemy się o chorobie, tym bardziej prawdopodobne jest uporanie się z nią w ostateczny sposób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To co Oliwia Bieniuk opowiedziała o zmarłej mamie łamie serce. Bardzo przykre
  2. Monika Miller oskarża partnerkę ojca! „Doprowadziłaś do śmierci chorego człowieka”
  3. Kebab w Milionerach? Uczestnik już zawsze będzie się palił po tym ze wstydu
  4. W TVN występowała jako mała dziewczynka. Dziś widzowie by jej nie poznali
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News