Była wielką gwiazdą Polsatu. Teraz zobaczymy ją w... klatce

Była wielką gwiazdą Polsatu. Teraz zobaczymy ją w... klatce Źródło: Fot. Instagram/Karolina Owczarz

Była wielką gwiazdą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji Polsat. Ostatecznie zdecydowała się odejść ze stacji i zniknęła z mediów. Fani dziennikarki są mocno zaskoczeni, bo reporterka właśnie zdecydowała się powrócić. Tym razem zobaczymy ją w... klatce.

Polsat nawiązał współpracę z Karoliną Owczarz w 2013 roku. Dziennikarka po kilku latach zrezygnowała jednak z pracy w telewizji i zdecydowała się ponownie postawić na swą sportową pasję. Co ciekawe, fani już wkrótce będą mieli okazję zobaczyć ją w klatce. Polsat, a właściwie jego kanał sportowy uczynił z Karoliny Owczarz prawdziwą gwiazdę. Prezenterka i reporterka stacji pracowała dla niej przez cztery lata, jednak ostatecznie nie zdecydowała się kontynuować swej telewizyjnej kariery. Zawiesiła ją, gdyż zdecydowała się skierować życie w całkowicie innym kierunku.

Gwiazda telewizji Polsat pojawi się na gali KSW 47

Od 12 roku życia dziennikarka trenuje bowiem boks, który okazał się jej największą życiową pasją. Owczarz w przeszłości zdobyła nawet tytuł mistrzyni Polski w tym sporcie, a kilka lat później zdobyła brązowy medal. W czasie sportowej kariery udało jej się odnieść wiele sukcesów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Kiedy więc nadarzyła się okazja, aby mogła powrócić do zawodów, szybko się na to zgodziła. Pierwszym występem gwiazdy w MMA okazała się jej walka z Pauliną Raszewską (także dziennikarką) podczas gali KSW 42 w Łodzi. Była twarz Polsatu bez większego trudu pokonała przeciwniczkę już w pierwszej rundzie, zdobywając ogromne uznanie wśród licznych widzów. Co zadziwiające, pomimo lat ciężkich, wymagających treningów nie wszyscy fani wciąż traktują Owczarz jako profesjonalistkę. - Irytuję się, gdy ktoś określa moje walki mianem „freak fightu”. OK, w Polsacie pracowałam pięć lat i wtedy faktycznie mało uprawiałam sportu, ale wcześniej spędziłam niemal dziesięć lat na sali bokserskiej. Trenowałam w czasach, gdy kobiecy boks był w opłakanym stanie - powiedziała gwiazda na początku zeszłego roku w wywiadzie dla Sport.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak Owczarz zapowiada swoje wejście do klatki?

Warto zaznaczyć, że publiczność wkrótce ponownie będzie mogła zobaczyć Owczarz w klatce. Wiadomo już bowiem oficjalnie o jej planach występu na gali KSW 47. Była dziennikarka nie ukrywa ogromnej radości z powodu swojego powrotu do walk. Wypowiedzi gwiazdy wskazują jednoznacznie na to, że jest bardzo pewna siebie oraz swego zwycięstwa. - Nie mogę zdradzić, kim będzie moja rywalka. Powiem tylko, że będę jeszcze większym „underdogiem” niż w moim debiucie. Nie mogę się już doczekać walki. (...) Cholernie się stęskniłam za MMA - powiedziała stanowczo Owczarz, prowokując wśród fanów sportów walki ogromne emocje.ZOBACZ TAKŻE:
  1.  Ilona Felicjańska w szokującym wyznaniu o byłym mężu. "Kazał sobie robić l*askę"
  2. Mało kto znał prawdę o żonie Cezarego Pazury. Polacy w szoku
  3. Polska dziennikarka publicznie upokorzona przez męża. Tego się nie spodziewała
  4. Syn Zenka Martyniuka przekroczył granicę żenady. Tym razem zaatakował własnego ojca
  5. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” wydała oświadczenie. Jej stanowisko nie pozostawia wątpliwości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News