Gigantyczna wpadka Polsatu na gali Mistrzów Sportu!

Gigantyczna wpadka Polsatu na gali Mistrzów Sportu!

Polsat stanął w centrum krytyki. Okazuje się, że jeden z najważniejszych polskich sportowców został dotkliwie upokorzony podczas przemówienia. Wczoraj Kamil Stoch odbierał nagrodę, a dzisiaj internauci komentują, co zrobiła stacja.

Polsat transmitował Galę Mistrzów Sportu. Wielkie wydarzenie, znane twarze i piękne kreacje. Miniony rok obfitował w sukcesy polskich zawodników. Finalnie pierwsze miejsce przypadło Bartoszowi Kurkowi. Na drugim miejscu znalazł się Kamil Stoch, który nie mógł odebrać osobiście nagrody. Podczas jego przemówienia nieelegancko przerwano mu wypowiedź.

Co Kamil Stoch powiedział na Gali Mistrzów Sportu? Polsat stanął w centrum burzy

Skoczek narciarski nie mógł osobiście pojawić się podczas gali. Nagrodę za niego odebrała żona - Ewa Bilan-Stoch. Piękna kobieta pojawiła się na scenie, a później studio połączyło się z Kamilem, który osobiście chciał podziękować za wyróżnienie. - Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. (...) Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomagają mi zdobywać sukcesy (...). Bardzo chciałbym podziękować osobie szczególnej dla mnie, osobie, która odebrała za mnie nagrodę. Nie wiem, czy potrafię znaleźć słowo, które opisze moją wdzięczność. Z całego serca dziękuję ci, Ewuniu za wszystko - powiedział do kamery sportowiec.

Polsat pod naporem krytyki

Dało się jednak zauważyć, że jego wypowiedź w pewnym momencie została ucięta. To natychmiast zaczęli komentować internauci, którzy oburzeni zachowaniem producentów, zwrócili im uwagę za zlekceważenie sportowca. - Ale Polsat pokazaliście klasę nie ma co. Najpierw pytanie do pani Ewy o „nieudany konkurs na olimpiadzie”, a później przerwanie Kamilowi wypowiedzi... To dopiero trzeba mieć tupet. Brawa i ogromny szacunek dla pani Ewy, która pięknie zgasiła pytanie odnośnie konkursu - pojawiło się na profilu stacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Polsat wstyd i żenada!!! Przerwać wypowiedź Kamilowi Stochowi i wyłączyć mikrofon. Na reklamy to macie czas. Słoma z butów nadal wam wystaje i wystawać będzie - pojawia się dalej. - Urwanie podziękowań Kamilowi było fatalne, żenujące i nieprofesjonalne - punktuje internauta. - Mogliście już dać dokończyć Kamilowi te pozdrowienie, czekałem na nie cały plebiscyt - pojawia się dalej. Pomimo wielu słów krytyki, fani sportowca przekazują mu serdeczne gratulacje. Okazuje się, że pomimo drugiego miejsca - dla wielu to właśnie jego sukcesy były dla polskiej kadry skoczków narciarskich milowym. Pierwsze miejsce zajął Bartosz Kurek, zdobywając tytuł Sportowca Roku 2018.ZOBACZ TAKŻE:
  1. ILE waży Barbara Kurdej-Szatan?! Fani zamartwiają się o jej zdrowie
  2. Beata Kozidrak ma NOWEGO partnera. W kim jest zakochana? 
  3. Przerażające słowa znajomego Martyniuków mrożą krew w żyłach. Prawda jest zatrważająca
  4. Justyna Żyła potwierdza wszystkie doniesienia! Będzie się działo...
  5. Mega wpadka legendarnego gwiazdora Mam Talent! Jego potwór znalazł otwór
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News