Polsat już nie będzie taki sam. Odchodzą kultowe postacie

Wewnątrz telewizji Polsat dochodzi w ostatnim czasie do prawdziwej kadrowej rewolucji. Od kiedy działem informacji oraz publicystyki zajęła się Dorota Gawryluk, w środowisku pracowników stacji naprawdę wiele się zmieniło. Jak się właśnie okazało, z wizji zniknął ważny, uwielbiany przez widzów program. 

Awans Gawryluk stanowił według internautów ukłon Polsatu w stronę Prawa i Sprawiedliwości. Nie od dziś wiadomo bowiem, do której strony sceny politycznej jest dziennikarce zdecydowanie bliżej.

Polsat obiera nowy kierunek

Od kiedy zaczęła ona kierować działem informacji, w stacji naprawdę wiele się zmieniło. Jak właśnie ogłoszono, oficjalnie zakończono emisję programu "Prawy do Lewego. Lewy do Prawego", prowadzonego przez Mariusza Ziomeckiego i Witolda Jurasza. - I tak proszę państwa wszystko na dziś. Już na zawsze w programie "Prawy do Lewego. Lewy do Prawego". Po czterech latach i dwóch tygodniach nasz pociąg dojechał do stacji końcowej. Więc konduktor wraz z załogą dziękują państwu za wspólną podróż. To były wspaniałe cztery lata - powiedział pierwszy z prowadzących, po raz ostatni żegnając się z widzami Polsat News 2.

Co stanie się z dotychczasowymi pracownikami stacji?

Widzowie spekulują więc, że nie tylko format, ale i sami Ziomecki oraz Jurasz mogą niestety na stałe zniknąć z Polsatu. Gawryluk wciąż jednak milczy w tej kontrowersyjnej sprawie. Internauci zdają się być jednak przekonani o przymusie pożegnania się z uwielbianymi dziennikarzami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Łódź ma w nosie PiS. Lecha Kaczyńskiego zastąpią wiedźminem Geraltem z Rivii
  2. Widzowie TVN ją uwielbiali. Gwiazda odchodzi po 15 latach, fani zrozpaczeni
  3. To koniec najpopularniejszego kanału muzycznego w Polsce! Po 25 latach go zamykają
  4. Pytanie na Śniadanie: Skandal z prowadzącymi w tle, TVP ma problem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News