Największa żenada w historii telewizji trwa! Znienawidzona gwiazda zostaje w TzG

Największa żenada w historii telewizji trwa! Znienawidzona gwiazda zostaje w TzG Źródło: Polsat

Polsat gromadzi przed telewizorami miliony telewidzów, którzy z radością śledzą kolejne odcinki show "Taniec z gwiazdami". Dzisiejszego wieczoru po raz kolejny na parkiecie poradziła sobie najgorzej Justyna Żyła, występująca w parze z Tomaszem Barańskim. Mimo tego blogerka nie odpadła z programu.

Polsat zaprosił do nowej edycji uwielbianego przez widzów show "Taniec z gwiazdami" wielu bardzo znanych celebrytów. Wśród nich znalazła się także Justyna Żyła, której nauczycielem został Tomasz Barański.

Justyna Żyła znów nie poradziła sobie na parkiecie

Mimo usilnych starań nauczyciela, blogerka nie mogła odnaleźć się na parkiecie. W każdym odcinku myliła kroki, tańczyła nie do rytmu, była wyraźnie spanikowana. Nie oszczędzali jej więc jurorzy, którzy z epizodu na epizod stawali się dla niej coraz bardziej surowi.

W trzecim odcinku zarówno Iwona Palvović, jak i Ola Jordan stwierdziły po występie celebrytki, iż cudem jest, że w ogóle udało jej się dotrwać do jego końca. Równie krytycznie na temat Żyły wypowiedział się Andrzej Grabowski. Parze ostatecznie udało się zdobyć jedynie 8 punktów na 30 możliwych.

Internauci także nie szczędzili blogerce gorzkich słów. Na portalach społecznościowych szybko zaroiło się od opinii, według których Justyna Żyła powinna odpaść z programu albo sama z niego zrezygnować, gdyż taniec ewidentnie nie jest jej mocną stroną. Widzowie twierdzili, że celebrytka jedynie się kompromituje, czego mogłaby uniknąć dzięki powrotowi do dotychczasowych aktywności zawodowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakujący werdykt tysięcy telewidzów

Wyniki głosowania publiczności okazały się więc dla wielu osób naprawdę zadziwiające. Justyna Żyła, mimo słabego występu, pozostała bowiem w programie i dalej będzie walczyć o zwycięstwo z innymi celebrytami. 

Show opuścił za to Czadoman. Widzowie w znacznej większości pozostają niepocieszeni, gdyż uważają, że blogerka poradziła sobie na parkiecie dużo gorzej niż wokalista disco polo.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dramatyczne wyznanie Anny Muchy! Aktorka z córką spędziła 4 godziny na komisariacie!
  2. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  3. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana

Źródło: Polsat

Następny artykuł