Czy oni oszaleli?! Justyna Żyła wraca do Polsatu

Czy oni oszaleli?! Justyna Żyła wraca do Polsatu Źródło: screen youtube.com/Telewizja - ATV sp. z o.o.

Polsat bez wątpienia lubi zaskakiwać swoich widzów, ale ta decyzja może być prawdziwym strzałem w stopę. Do stacji ma wrócić znienawidzona przez odbiorców Justyna Żyła.

Polsat zapraszając do "Tańca z gwiazdami" Justynę Żyłę wywołał niemałe kontrowersje jeszcze przed startem programu. Jednak nikt nie mógł przewidzieć, że sprawy potoczą się właśnie w takim, a nie innym kierunku. Celebrytka krótko i delikatnie mówiąc nie poradziła sobie najlepiej na parkiecie, przez co wokół niej skupiła się cała masa hejtu. Jednak teraz była żona skoczka narciarskiego może powrócić do stacji telewizyjnej z własnym programem.

Polsat chce współpracować z Justyną Żyłą

Nie da się ukryć, że Żyle oberwało się podczas jej występów w "Tańcu z gwiazdami". Mimo że celebrytka otrzymywała za każdym razem najniższe noty, to i tak udawało się jej prześliznąć do kolejnych odcinków. Wielu widzów zaczęło w tym momencie zarzucać Polsatowi, że ten ustawia wyniki głosowań i trzyma Justynę specjalnie, ponieważ wokół jej osoby jest duży szum. Jednak po pewnym czasie Żyła w końcu musiała się pożegnać z programem.

Po swojej przygodzie z tańcem przyznała, że chce powrócić do blogowania. Wygląda na to, że celebrytka całkowicie porzuciła swój kanał na platformie YouTube, gzie prowadziła serię UwaŻyła.

Niestety, odcinki jej internetowego programu kucharskiego spotkały się z bardzo dużą krytyką ze strony internautów, którzy często wprost pisali, że Żyła nie potrafi gotować i nie zna się praktycznie na niczym. Teraz w mediach pojawiły się informacje, że Justyna ma powrócić do Polsatu z własnym programem kulinarnym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Szefowie zauważyli, że ona budzi skrajne emocje: jedni ją lubią, drudzy krytykują. A w telewizji to najważniejsze, żeby nie pozostawiać obojętnym - wyznał w Rewii pracownik stacji.

Czyżby faktycznie stacja telewizyjna ponownie chciała wykorzystać fakt, że o Justynie Żyle nadal jest głośno w mediach? W takiej sytuacji przychodzi na myśl powiedzenie, że nie ma czegoś takiego jak zła reklama, a wizerunek, jak i nazwisko celebrytki bez wątpienia daje jej bardzo duże możliwości w show-biznesie. Chociaż patrząc na jej odbiór w sieci, raczej nie będzie to łatwa przeprawa.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]
  4. Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęcia
  5. Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News