Gigantyczny szok w finale TzG na Polsacie. Widzom nagle odebrało mowę, chodzi o Joannę Mazur

Gigantyczny szok w finale TzG na Polsacie. Widzom nagle odebrało mowę, chodzi o Joannę Mazur Źródło: .

Polsat miał dziś prawo liczyć na bardzo wysoką oglądalność podczas finału Tańca z gwiazdami. W tanecznym show doszło do nieprawdopodobnego wydarzenia, które zaskoczyło wiele osób. Z pewnością będzie się o nim mówić jeszcze długo.

Polsat mógł dziś cieszyć się wysoką oglądalnością podczas finału Tańca z gwiazdami. Widzowie liczyli na niezapomniany pojedynek pomiędzy Joanną Mazur a Tomaszem "Gimperem" Działowym, mało kto jednak spodziewał się, że dojdzie do tak wzruszającego wydarzenia. Możemy być pewni, że jeszcze długo będzie mówić się o tym, co się dziś wydarzyło. Widzowie nie kryli ogromnego wzruszenia.

Dowiedzieliśmy się bowiem, że to właśnie Joanna Mazur zyskała większe poparcie głosujących i to ona sięgnęła po ostateczny triumf w finale Tańca z gwiazdami. Mało kto spodziewał się właśnie takiego rozstrzygnięcia w wielkim finale popularnego tanecznego show emitowanego w telewizji Polsat. Faworytem finału z racji na wielkie poparcie internautów był Gimper, jednak ostatni odcinek zakończył się inaczej.

Polsat liczył dziś na wysoką oglądalność

Już przed rozpoczęciem wielkiego finału mówiło się, że to właśnie Gimper sięgnie po ostateczne zwycięstwo. Znany youtuber apelował w internecie o wsparcie, prosząc błagalnie swoich widzów o wsparcie. Obiecywał im wiele rzeczy za oddawane na niego głosy, w związku z czym widzowie tanecznego show spodziewało się, że to właśnie Gimper wywalczy o triumf.

- Wiem, że nie jestem w czołówce, nie jestem faworytem w tym finale, ale czuję, że jest mega duża szansa, żeby zrobić coś dużego. Biorąc pod uwagę, że w finale liczą się tylko wasze głosy, chciałbym o to zawalczyć. Będziemy robić wszystko, żeby to wyglądało jak najlepiej, ale potrzebuję do tego waszego wsparcia, żebyście nam pomogli (...). Jeżeli uda się wygrać finał, to nie tylko pojawi się tutaj overwatch z Natalią i Mariuszem, nie tylko odbanuję wszystkich na grupie, którzy są zbanowani - pisał Tomasz Działowy.

Polsat nie spodziewał się takiego scenariusza finału TzG

- Dodatkowo wypuszczę diss na jurorów - kawałek razem z teledyskiem. Jak będziecie głosować, możecie wstawić na Instagram zdjęcie oznaczone hasztagiem "murem za Gimpurem" pokazujące jak głosujecie. Wykupię billboard gdzieś w Warszawie, który będzie mozaiką tych zdjęć - dodawał Gimper.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatni taniec w tym sezonie wzruszył jurorów. Każdy z jurorów przyznał Joannie Mazur po 10 punktów, zrobił to nawet Michał Malitowski, który wrócił do jury na finał. Łez nie kryła Ivona Pavlović, która wyglądała na szczerze wzruszoną. Wygląda więc na to, że sprawiedliwości ostatecznie stało się zadość i to właśnie Joanna Mazur sięgnęła po triumf, na który pracowała od pierwszego odcinka.

Dzisiejszy finał z pewnością zostanie zapamiętany przez miliony widzów, którzy mieli okazję śledzić go w telewizji Polsat. Niewidoma lekkoatletka już teraz zapisała się w historii tego show.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Brylski został POBITY na śmierć we własnym domu! Jego morderca wciąż nie został skazany, rodzina jest w rozpaczy
  2. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  3. Przerażające nagranie Dody w sieci. Miała łzy w oczach, nie była w stanie mówić
  4. Dotarli do prawdziwego aktu urodzenia dziecka Meghan i Harry'ego. Dwa szczegóły wprawiają w osłupienie
  5. Porażające słowa Jackowskiego o Kaczyńskim. Przyszłość prezesa jest zagrożona?
  6. Spłonął dom wokalisty disco polo, został bez dachu nad głową. Potrzeba jest pomoc

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News