Tego w Polsacie nie pokazali. Widzieliście tylko pokój Joanny Mazur, najbardziej hardcorowa jest łazienka

Tego w Polsacie nie pokazali. Widzieliście tylko pokój Joanny Mazur, najbardziej hardcorowa jest łazienka Źródło: YouTube - Polsat

Polsat zaprosił do kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wielu nowych celebrytów, którzy do tej pory nie mieli kontaktu ze światem telewizji. Zaprezentowana została także Joanna Mazur, a na wizji przedstawiono jej katastrofalne warunki do życia. Okazało się, że stacja nie pokazała najgorszego.

Polsat postanowił przedstawić widzom Tańca z gwiazdami osoby, które były doskonale znane użytkownikom Internetu, jednak w większości nie miały jeszcze kontaktu z telewizją. Okazuje się, że oglądający pozytywnie przyjęli nowe postaci. Jedną z tych osób jest Joanna Mazur, polska niewidoma lekkoatletka, która swoją wrodzoną skromnością, ale również doskonałą formą na parkiecie zdobyła sympatię widzów. 

Po pewnym czasie stacja Polsat postanowiła zaprezentować fanom tanecznego show warunki, w jakich musi żyć nasza biegaczka. Okazało się, że były one katastrofalne, zupełnie nie przystosowane do niepełnosprawności kobiety. Widzowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zebrać pieniądze potrzebne na remont pokoju kobiety. Akcja zakończyła się sukcesem, choć oglądający nie widzieli jeszcze najgorszego.

Polsat pokazał warunki życiowe Joanny Mazur

Joanna Mazur radziła sobie na parkiecie dobrze. Wiele osób twierdziło, że lekkoatletka będzie mogła liczyć na taryfę ulgową ze strony jurorów, jednak okazało się, że nie była ona do niczego potrzebna. Kobieta świetnie radziła sobie u boku Jana Klimenta, dzięki czemu zaskarbiła sobie sympatię nie tylko oceniających, ale również widzów.

Materiał dotyczący przerażających warunków w jej mieszkaniu wzruszył widzów, którzy zdecydowali się na zebranie kwoty potrzebnej na remont jej pokoju. W kolejnym odcinki dowiedzieliśmy się, że prezes jednego z biur nieruchomości przygotował mieszkanie na nowym osiedlu, w którym kobieta będzie mogła liczyć na wszelkie udogodnienia.

Jan Kliment, taneczny partner Mazur, postanowił opowiedzieć o swoich wrażeniach na temat materiału dotyczącego biegaczki. Nie obyło się bez bardzo szczerych słów.

Materiał telewizji Polsat wzruszył widzów

- Ja po prostu wszedłem, widziałem, że wchodzę do akademika, ale to, co zobaczyłem… Dlatego powiedziałem, że dla mnie to jest koszmar, że niewidząca kobieta ma taką toaletę. Nie pokazaliśmy tej toalety, bo warunki tam są hardcorowe. Toaleta jest 50 metrów od tego mieszkania… Ona musiała w nocy iść te 50 metrów przy ścianie do toalety - opowiada występujący w show Polsatu Kliment.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To był bardzo trudny tydzień dla mnie. Janek poznał moją rodzinę, zobaczył też, jak naprawdę wygląda moje życie. To były trudne chwile, gdzieś to we mnie nadal jest i nadal jest mi z tym trudno, ale taka jest prawda, tak wygląda moje życie - dodała Joanna Mazur.

Pozostaje nam jedynie cieszyć się z tego, że lekkoatletka po wielu miesiącach cierpień w końcu będzie mogła liczyć na to, że wszystkie jej potrzeby będą zapewnione dzięki zaangażowaniu widzów programu Taniec z gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News