Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża

Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża

Polsat bardzo chętnie współpracował z Joanną Kurowską przy takich produkcjach, jak "Rodzina zastępcza" oraz "Graczykowie, czyli Buła i spóła". Aktorka w ostatnim czasie wpadła jednak w głęboką depresję po stracie ukochanego męża. Ostatecznie artystka nie chce jednak poddać się w walce o swą przyszłość.

Kurowska była przez lata jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Kiedy w wieku 55 lat zmarł jej mąż, Grzegorz Świątkiewicz, artystka pogrążyła się w żałobie i wpadła w głęboką depresję.

Polsat: Joanna Kurowska zmagała się z depresją

Gwiazda starała się jednak szukać pomocy u swych przyjaciół oraz terapeuty. Jak przyznała, spotkania ze specjalistą dały jej nadzieję na przyszłość, której tak bardzo potrzebowała. - To żaden wstyd, gdy człowiek szuka pomocy. Tylko ignoranci twierdzą, że to coś wstydliwego. Gdy kogoś boli ząb, idzie do dentysty. Kiedy kogoś boli dusza, idzie do terapeuty. Ci, którzy mówią, że terapia im nie pomogła, musieli spotkać niedoświadczonych terapeutów. Ja trafiłam na osobę wyjątkową. Z empatią i pokorą - wyznała aktorka w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

Jak Kurowska poradziła sobie ze stratą męża?

Kurowska przyznała także, iż osobą, która przekonała ją do terapii, była jej przyjaciółka, Agata Młynarska. Dzięki spotkaniom ze specjalistą artystce udało się ostatecznie "pogodzić się ze światem". - Można przeżyć życie, wracając ciągle do przeszłości, oglądając się za siebie. Podtrzymując syndrom ofiary, można wiele zyskać. Bycie ofiarą daje profity, bo wszyscy skupiają się na niej i chcą pomagać. Ja nigdy się nie postawiłam w roli ofiary, ale kosztowało mnie to dużo pracy. Mam dom, który muszę utrzymać. Niedawno kupiłam dla córki mieszkanie w Warszawie. Nikt nie dał mi na to wszystko pieniędzy. Muszę zarabiać je sama - w reklamie, teatrze, serialach - powiedziała także bardzo szczerze Kurowska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dantejskie sceny w TVN! "Jak g*wno, k*rwa"
  2. Katastrofa Smoleńska: Macierewicz nie wytrzymał! Wygadał wszystko co wie
  3. Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości. Polakom zostało mało czasu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News