Śmiertelna diagnoza ją zdruzgotała. Dramat jednej z największych gwiazd Polsatu

Śmiertelna diagnoza ją zdruzgotała. Dramat jednej z największych gwiazd Polsatu Źródło: fot. Facebook

Każdy człowiek na jej miejscu byłby zrozpaczony, nic więc dziwnego, że kiedy usłyszała śmiertelną diagnozę - była zdruzgotana. Oto dramat jednej z największych gwiazd telewizji Polsat. 

Joanna Górska jest młodą, cenioną dziennikarką telewizji Polsat. Kiedy zachorowała była zrozpaczona - nic dziwnego, usłyszeć w takim wieku, że ma się nowotwór, na pewno nie było łatwo.

Górska zachorowała w ubiegłym roku. Jej walka z chorobą nie była łatwa i sprawiła, że gwiazda przeżyła prawdziwy dramat. Na szczęście dziennikarka nie nie poddała się i stopniowo wraca do zdrowia.

Gwiazda telewizji Polsat o swojej chorobie

Dziś Joanna Górska wychodzi już na prostą. Przez długi czas w ogóle nie było jej w mediach, nie odpowiadała także na prośby o wywiad. Teraz wreszcie się przełamała i postanowiła podzielić się swoim dramatem udzielając wywiadu.

- Świat mi się zawalił po prostu. Skuliłam się w samochodzie, jak małe zwierzątko, a łzy leciały mi bez przerwy. To był deszczowy dzień, straszna ulewa, więc nikt nie zauważył, że jakaś kobieta w samochodzie zalewa się łzami. I to był ten jeden jedyny raz, kiedy pozwoliłam sobie na taki wielki płacz - wspomina Górska moment, w którym dowiedziała się o nowotworze.

Niedawno zakończyła chemioterapię i przeszła poważną operację wycięcia guza. Wyniki potwierdzają - gwiazda pokonała nowotwór!

- Pani Joanno, jest całkowita odpowiedź na chemioterapię, wszystkie wycięte tkanki czyste, bez komórek nowotworowych - poinformował ją lekarz i tym samym zakończył najgorszy okres jej życia.

- Życie stało się tak kolorowe i takie pełne pięknych niespodzianek, jakie nie było nigdy wcześniej. Gdy wiadomo, że jeszcze nie musimy się szykować na tamten świat, każdy drobiazg sprawia nam wielką radość. I nawet polubiłam tę chustkę na głowie bo wiem, że odrosną mi włosy i to mocniejsze niż wcześniej - podsumowuje swoją walkę gwiazda telewizji Polsat.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo
  2. Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego
  3. Twój pies nie umie bez Ciebie żyć? Wiemy, jak możesz sobie z tym poradzić
Źródło: viva.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News