Gwiazda Polsatu pokonała raka, dalej ma problemy ze staniem. "Mam nadzieję, że mój organizm wytrzyma"

Gwiazda Polsatu pokonała raka, dalej ma problemy ze staniem. "Mam nadzieję, że mój organizm wytrzyma" Źródło: Fot. Instagram/Joanna Górska

Polsat dał Joannie Górskiej szansę na rozwój owocnej kariery, którą bez wątpienia wykorzystała. Sama prezenterka, ale także jej fani oraz najbliżsi byli wstrząśnięci, kiedy w 2017 roku dowiedziała się, że ma raka. Na szczęście gwieździe udało się pokonać chorobę. Wciąż zmaga się jednak z następstwami poważnych dolegliwości i wykańczającego leczenia.

Joanna Górska znana jest szerokiej publiczności głównie dzięki występom w programach informacyjnych telewizji Polsat. Liczni fani uwielbiają prezenterkę, którą wspierali w czasie walki z nowotworem. Chociaż gwiazda była początkowo załamana diagnozą, nie chciała się poddać. Ostatecznie na szczęście udało jej się wygrać i powrócić do zdrowia.

Polsat: gwiazda pokonała raka i dziękuje fanom za dobre słowa

Sama Górska przyznaje, że dużo sił dało jej wsparcie rodziny, przyjaciół oraz widzów. Dziennikarka opowiedziała o tym w szczerej rozmowie dla Jastrząb Post. - W momencie kiedy ja się ujawniłam ze swoją chorobą, otrzymałam bardzo duże wsparcie od widzów, od internautów. To było nieocenione. Wiedziałam, że w tym wszystkim nie jestem sama, ale też poczułam taką ulgę, że nikt nie interesuję się tym, co się ze mną dzieje w organizmie, bo wtedy kiedy prowadzę program, to jednak mam na sobie perukę. Jeżeli mam rzęsy, to mam je przyklejone. Było jak było. (...) Jeżeli moja historia była dla kogoś inspiracją, to nadaje sensu mojemu chorowaniu - opowiedziała w bardzo otwarty sposób Górska.

Jak dziś czuje się Joanna Górska?

Ostatecznie gwiazda opowiedziała także, jak czuje się po wygranej z chorobą. Chociaż jej życie zdaje się wracać do całkowitej normy, wciąż musi się zmagać z kilkoma problemami natury zdrowotnej. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Dziś jest rocznica mojego wyjścia ze szpitala po wycięciu guza, więc to też dla mnie jest bardzo ważne. Taki sentymentalny dzień. Bo rok temu byłam w zupełnie innej sytuacji, właściwie w opłakanym stanie. Ale jest wszystko okej, jest wszystko w porządku. Mam nadzieję, że mój organizm, moje ciało sobie poradzi. Bo jeszcze mam ciągle problem ze staniem w jednym miejscu, co innego jak chodzę, to jest w porządku. Ale stanie jeszcze sprawia mi trochę trudności. Ale wszystko da się pokonać - wyznała szczerze Górska w rozmowie przeprowadzonej 16 lutego w czasie Balu Dziennikarzy 2019.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczne wyznanie mamy Omeny Mensah: „Na ulicy wyzywali nas od najgorszych”
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Fani wpadli w furię, kiedy Brodka wyszła z budynku TVN. "POJ*BAŁO SIĘ!"
  4. Agnieszka Chylińska zszokowała swoich fanów. "Aga, a kiedy ty powiesz sobie dość?"
  5. Nie żyje znany, polski muzyk. Przegrał z chorobą
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Jastrząb Post Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu