Kliment z Tańca Gwiazdami ma ciężkie życie. Tragiczny wypadek sprzed lat zrujnował wszystko

Kliment z Tańca Gwiazdami ma ciężkie życie. Tragiczny wypadek sprzed lat zrujnował wszystko Źródło: youtube.com/pudelek

Gwiazdor telewizji Polsat zmaga się z wielkim dramatem, o którym wie niewielu miłośników jego talentu. Jan Kliment, który od lat udowadnia swoje umiejętności taneczne widzom "Tańca z Gwiazdami", ma wielkie problemy. Wypadek, który zdarzył się kilka lat temu bardzo zmienił życie sympatycznego tancerza.

Polsat jest stacją, w której od kilku lat Jan Kliment udowadnia swoje taneczne zdolności. Pomimo tego, że pochodzący z Czech artysta jest osobą pełną wigoru i dobrego poczucia humoru, to mało kto zdaje sobie sprawę, że skrywa wielki dramat. Wypadek, który miał miejsce kilka lat temu, pozbawił sprawności fizycznej jego brata, Milana. W związku z tragedią artysta stara się za wszelką cenę pomóc swojemu rodzeństwu.

Fani telewizji Polsat będą w szoku. Kliment zmaga się z rodzinnym dramatem

Do wypadku, w którym ucierpiał brat tancerza, doszło, gdy ten był u szczytu sławy, a "Taniec z Gwiazdami" cieszył się wielką, ogólnopolską popularnością. Brat tancerza w trakcie pływania oddał jeden niefortunny skok do wody, który kosztował go zdrowie. Złamanie kręgosłupa i paraliż mogły doprowadzić do śmierci brata tancerza.

Po odratowaniu życia mężczyzny, z pomocą mentalną i finansową przyszedł uczestnik "Tańca z Gwiazdami", który oddał bratu mieszkanie i urządził je tak, aby niepełnosprawny mógł się czuć w nim swobodnie.

- Dwa lata temu urządziłem mu moje mieszkanie w Ostrawie tak, by mógł się swobodnie po nim poruszać. Zamieszkał tam z moją mamą i jej partnerem. Zamontowaliśmy drabinki. Brat sam potrafi się przemieszczać z krzesła na wózek, ale już w przypadku łazienki potrzebuje pomocy - powiedział w rozmowie z "Fleszem" Jan Kliment.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brat pomaga w kosztowanej rehabilitacji

Tak poważne złamanie kręgosłupa wymagało od rodziny Klimenta wielkich nakładów finansowych, aby mężczyzna mógł funkcjonować pomimo swojej znacznej niepełnosprawności. Jak wyznał sam gwiazdor stacji Polsat, Milan Kliment potrzebuje jeździć na rehabilitację.

- Raz do roku brat jeździ na miesięczną rehabilitację. Milan za pomocą specjalnego urządzenia jest pionizowany, żeby jego stawy mogły troszkę pracować. Teraz mam poczucie, że wiele zależy od niego samego - powiedział mediom tancerz.

Pomimo tak dramatycznego wypadku, wielokrotny uczestnik "Tańca z Gwiazdami" wierzy, że wszystko się ułoży. Tancerz powiedział także, że cała rodzina robi wszystko, aby pomóc w dramatycznych okolicznościach.

- Teraz najważniejsza jest dla nas wszystkich dobra energia i fakt, że potrafimy być razem. U nas w rodzinie każdy zawsze znajdzie czas. I jeśli ktoś poprosi o pomoc, to nigdy nie usłyszy: "nie mam czasu". I to jest dla mnie najpiękniejsze - przyznał czeski artysta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Biedroń przypomniał zapomniane słowa Kory. Teraz nabrały całkiem nowego znaczenia
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News