Strona Główna Popularne Wiadomości Makabra! Uwielbiany gwiazdor Polsatu zmasakrowany przez chorobę, nie może mówić i okropnie...
Polsat Taniec z gwiazdami Jan Kliment po operacji nie może mówić

Makabra! Uwielbiany gwiazdor Polsatu zmasakrowany przez chorobę, nie może mówić i okropnie cierpi

Uwielbiany gwiazdor telewizji Polsat trafił do szpitala, gdzie przeszedł bardzo skomplikowaną operację. Choroba zmasakrowała go do tego stopnia, że nie może mówić. Okropne cierpienia gwiazdora zasmuciły rzesze jego fanów. 

Jan Kliment zdobył popularność dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami” emitowanemu przez telewizję Polsat. Polskie media obiegła niedawno dosyć smutna wiadomość o jego stanie zdrowia. Gwiazdor trafił do szpitala, gdzie przeszedł mocno skomplikowany zabieg chirurgiczny.

Gwiazdor telewizji Polsat zmasakrowany przez chorobę, nie może mówić

Jan Kliment już jakiś czas temu poinformował o swojej chorobie. U celebryty wykryto polipa – guzowatą narośl na strunach głosowych. W czerwcu tego roku udzielił wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedział o zdiagnozowanej u niego przypadłości.

– Ledwie mogę mówić. Mam męczącą chrypę. Już od roku moje gardło gorzej działa. Dlatego wybieram się w końcu na specjalistyczne badania. Ale to nie przez tytoń – nigdy nie paliłem papierosów. Ja za dużo krzyczę. Podczas lekcji tańca pracuję z grupami ludzi, do których muszę mówić głośno. Widocznie struny głosowe już tego nie wytrzymują – wyznał wówczas tancerz w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”.

Celebryta pomimo objawów choroby znacznie utrudniających mu życie, bardzo długo zwlekał z udaniem się do lekarza i wykonaniem specjalistycznych badań. Do nie ignorowania poważnych objawów namówiła go Beata Tadla.

– To Beata Tadla, która na co dzień pracuje głosem, wysłała mnie na badania. Postanowiłem jej posłuchać – przyznał wtedy Kliment.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Jeden z dziesięciu". Nawet Sznuk zaniemówił! Największe wpadki w teleturnieju

Za gwiazdora mówi teraz żona

Całe szczęście operacja usunięcia polipa ze strun głosowych dobrze się zakończyła. Gwiazdor telewizji Polsat niestety nie może jeszcze mówić, a wypowiada się za niego jego żona. Dziennikarze skontaktowali się z nią i poprosili o informacje, dotyczące jego stanu zdrowia. Kobieta przyznała, że najtrudniejsze były dla niego pierwsze dni po operacji, gdy Kliment całkowicie nie mógł mówić.

Katarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwile

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/