Ivona Pavlović musi uciekać przed uczestnikami Tańca z gwiazdami. Wyciekły kulisy

Ivona Pavlović musi uciekać przed uczestnikami Tańca z gwiazdami. Wyciekły kulisy Źródło: YouTube - Plejada

Polsat cieszy się z wielkiego sukcesu po rozpoczęciu emisji nowego sezonu Tańca z gwiazdami. Widzowie chcą oglądać kolejne występy swoich ulubionych gwiazd, natomiast sama stacja może liczyć na ogromne wpływy z reklam. Poznaliśmy kulisy pracy jurorów przy programie.

Polsat odniósł wielkie zwycięstwo nad pozostałymi stacjami w naszym kraju po premierze nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Kolejne odcinki popularnego tanecznego show zbierają przed telewizorami setki tysięcy widzów, którzy chcą śledzić dalsze losy swoich ulubionych gwiazd podczas rywalizacji z innymi parami. Program jest gigantycznym sukcesem, dzięki czemu telewizja może liczyć na wielkie zyski.

Pojawiają się filmiki zza kulis show, które pokazują, jak wygląda praca jurorów, gdy nie śledzą ich kamery. Wiele osób może dziwić się, że czasami oceniający muszą zachowywać się w nietypowy sposób. Jedną z osób zasiadających w jury jest Iwona Pavlović, której nie omijają sztywne zasady. Kobieta musi ściśle przestrzegać regulaminu, nawet jeśli tego nie chce.

Polsat zarabia na "Tańcu z gwiazdami". Zaskakujące zwroty akcji w programie

Formułę "Tańca z gwiazdami" znają chyba wszyscy. Każdy spośród kilkunastu celebrytów dostaje szansę treningów ze znaną postacią ze świata tańca, by następnie zaprezentować wspólnie autorską choreografię przed jurorami oraz widownią w studio. Ich taniec rejestrują również kamery, a widzowie w całej Polsce mogą na bieżąco śledzić postępy w nauce.

Iwona Pavlović jest uznawana za osobę, która wypowiada się zdecydowanie najostrzej ze wszystkich jurorów. Nie stroni ona od krytykowania nawet najmniejszych detali, które uzna za niedopracowane, co mamy okazję obserwować podczas oglądania kolejnych odcinków programu. Niewiele osób wie jednak, jaka jest prawda na temat zasad pracy kobiety.

Ola Jordan i Andrzej Grabowski muszą radzić sobie z dokładnie takimi samymi regułami dotyczącymi pracy w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się, że żadne z nich nie może utrzymywać bliskiego kontaktu z uczestnikami, nie może również oglądać ich treningów, by nie wyrobić sobie opinii o prezentowanym tańcu. Ma on być premierowym pokazem dla każdego z jurorów.

Polsat stworzył reguły pracy

Zastosowane rozwiązania mają sprawić, że każdy będzie oceniany obiektywnie, nie przez pryzmat tego, że członek jury widział go na jednym z treningów. To właśnie dlatego Iwona Pavlović sprawia wrażenie zdystansowanej w stosunku do wszystkich uczestników, by pokazywać, że nie jest związana emocjonalnie z żadnym z nich. Często zdarza się, że kobieta wręcz "ucieka" od kontaktów z gwiazdami show.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niejednokrotnie zdarzało się, że Pavlović zaprzyjaźniała się bliżej z którymś z uczestników. Wszystko to miało jednak miejsce już po wielkim finale edycji, dlatego, by nie działać pod wpływem emocji i personalnych preferencji, co do poszczególnych osób. Wydaje się, że zasady wprowadzone przez telewizję Polsat są dość brutalne, jednak faktycznie jest w nich jakaś metoda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne wyznanie Agnieszki Chylińskiej. "Zostałam zniszczona, zepsuta"
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Tata nie żyje. Cierpiał
  4. Gigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]
  5. "Szajs, dno i metr mułu". Kompromitacja aktorki "M jak miłość"
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

źródło: PrzeAmbitni

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News