Koszmarne informacje Polsatu. Jest zagrożenie katastrofą naturalną

Koszmarne informacje Polsatu. Jest zagrożenie katastrofą naturalną Źródło: .

Polsat podaje wstrząsające informacje. Okazuje się, że pojawiło się dość duże zagrożenie wybuchem katastrofy naturalnej. Choć specjaliści starają się zapanować nad całą sytuacją, nie przedstawia się ona najlepiej.

Polsat informuje o tragicznym wydarzeniu. Wiele osób jest przerażonych, ponieważ wystąpiło zagrożenie katastrofą naturalną. Na miejscu pracują specjalne oddziały, które przykładają wszelkich starań, by w jak najszybszym czasie wyeliminować potencjalne zagrożenie.  

Polsat podaje ważne informacje 

Zaledwie kilka chwil temu awarii uległ irański tankowiec. Do zdarzenia doszło na Morzu Czerwonym niedaleko wybrzeży saudyjskich. Okazuje się, że na pokładzie statku znajduje się co najmniej 1,1 miliona baryłek oleju napędowego. Z podawanych informacji wynika, że najprawdopodobniej doszło do rozszczelnienia. Takie doniesienia mogą budzić spory niepokój wśród niedalekich mieszkańców lądu. Zgodnie z informacjami, jakie podaje Polsat, na pokładzie tankowca znajdowało się 26 członków załogi: 24 Irańczyków i 2 obywateli Bangladeszu. 

Specjaliści niezwłocznie zajęli się całą sprawą 

Już chwilę po otrzymaniu zgłoszenia w sprawie problemów ze statkiem, na miejscu zjawiły się saudyjskie służby ratownicze. Specjaliści, zdając sobie sprawę z zagrożenia, jakie w tamtym momencie się pojawiło, muszą działać szybko. Ratownikom starają się pomóc także służby, które zajmują się ochroną środowiska. 

Ponoć zdaniem załogi, przyczyną kolizji była awaria silnika statku, a co za tym idzie - utrata sterowności. Specjaliści nie potwierdzili jeszcze czy doszło do wycieku paliwa, jednak jest to bardzo prawdopodobne. Choć członkowie załogi są bezpieczni, wszyscy martwią się, by nie sprawdziły się najczarniejsze scenariusze i aby nie doszło do wybuchu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielka katastrofa miała miejsce nie tak dawno 

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku, miała miejsce bardzo podobna sytuacja, jednak o wiele tragiczniejsza w skutkach. Zdarzenie tym razem miało miejsce na Morzu Wschodniochińskim, gdzie irański tankowiec zderzył się ze statkiem innej jednostki. W wyniku wypadku zginęło aż 32 członków załogi. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marta Kaczyńska nigdy się NIM nie chwaliła! Gwiazda pokazała swojego przyjaciela i rozczuliła ABSOLUTNIE wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  4. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów
  5. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  6. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu

Źródło: POLSATNEWS 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News