Media przekazały tragiczne informacje. Krzysztof Ibisz stracił członka rodziny

Media przekazały tragiczne informacje. Krzysztof Ibisz stracił członka rodziny Źródło: Fot. Pixabay.com

Polsat pogrążony w żałobie. Właśnie w mediach pojawiła się informacja, że zmarł ojciec jednej z największych gwiazd stacji, którą znają i kochają miliony Polaków. Niezwykle przykra wiadomość.

Polsat w swoich szeregach ma wielu doskonałych dziennikarzy, aktorów i celebrytów. Niestety właśnie pojawiła się informacja, że jeden z najbardziej rozpoznawanych i popularnych w naszym kraju prezenterów przeżywa prawdziwy dramat - nie żyje jego ukochany ojciec.

Jak donoszą media, właśnie zmarł Władysław Ibisz, ojciec uwielbianego prezentera - Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor jest związany z telewizją Polsat już od niemal 19 lat.

Polsat w żałobie. Nie żyje ojciec Krzysztofa Ibisza

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej "Gazety Wyborczej": nie żyje ojciec gwiazdy telewizji Polsat Krzysztofa Ibisza - Władysław Ibisz. Mężczyzna odszedł z tego świata 14 lutego 2019 roku, przyczyna jego nagłej śmierci jednak nie została podana. To z pewnością ogromna strata dla sławnego prezentera i celebryty.

Zgodnie z informacjami w mediach, msza żałobna ma mieć miejsce w środę 27 lutego 2019 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny przy ulicy Żytniej 1. Nabożeństwo rozpocząć się ma o godzinie 11:00, a po nim nastąpi uroczyste odprowadzenie zmarłego do rodzinnego groby na Cmentarzu w Wilanowie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim był Władysław Ibisz? 

Ojciec Krzysztofa Ibisza był wyjątkowo tajemniczą postacią, o której media bardzo niewiele wiedzą. Celebryta zawsze starał się dbać o prywatność swoich bliskich, dlatego też o jego rodzinie oraz przyjaciołach da się znaleźć jedynie szczątkowe informacje. W nekrologu przeczytać możemy natomiast, iż Władysław Ibisz był wspaniałym człowiekiem oraz przyjacielem, który zawsze chętnie pomagał innym. Znany był w środowisku jako wybitny i ceniony profesjonalista w zakresie papiernictwa, technik i maszyn drukujących oraz wszelkich procesów związanych z branżą wydawniczą, fotograficzną oraz reprodukcyjną. 

Jego kariera zawodowa skupiała się głównie na tym obszarze, a on od lat piastował dyrektorskie stanowiska w Zakładach Poligraficznych, Departamencie Książki Ministerstwa Kultury i Sztuki oraz Zjednoczeniu Przemysłu Poligraficznego. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska pokazała się w takim miejscu?! Czy jej mąż o tym wie?!
  2. Polska aktorka przeżyła TRAGEDIĘ. Poroniła aż 4 razy. Dziecko było jej największym marzeniem
  3. Rossman w pośpiechu wycofuje popularny produkt. Wyrzućcie go do kosza!
  4. Polsat odpalił prawdziwą petardę. Polacy masowo będą oglądać hitową produkcjęAdam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  5. Miliony Polaków włączy dziś TVN. Wieczorem jeden z najbardziej emocjonujących filmów ostatnich lat
  6. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News